wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Atrybuty "zależne"

  • 1 Odpowiedzi
  • 1317 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Isenseven

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Atrybuty "zależne"
« dnia: Luty 04, 2017, 10:26:01 am »
Witajcie,

Niestety nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na mój problem.

Czy da się jakoś zrobić z atrybutami tak, aby były zależne od poprzedniego?
Już tłumaczę:

Mam atrybut np. 
ROZMIAR (19 lub 20) i jeśli wybiorę 19 to do tego atrybutu chce mieć np SZEROKOSC 5 lub 6, a jak wybiorę rozmiar 20 to mogę np 8 i 12.

Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi i jakoś da się to zrobić?

Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu,
Robert.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Atrybuty "zależne"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2017, 01:56:26 pm »
takie ustawienia bedziesz mial  przy odpowienim ustawieniu poszczegolnych kombinacji. tutaj odpowiem na kolejne pytanie: niestety, presta ma to do sibie, ze wyswietla wszystkei zawarte atrybuty i rzy wubraniu nieodpowiedniej kombinacji wysweitla imformacje "produkt nie wystepuje w tej kombinacji, wybierz inna", da sie dodac do koszyka tylko odpoweidnia, istniejaca w ustawieniach kombinacje.

swojego czasu, z tego co pamietam, jeszcze na 1.5 z innym developerem (@westem) probowalismy temu zaradzic i poszly w tym kierunku jakies zmiany w kontrolerach, tak, zeby wyswieltalo tylko co klient w danej kombinacji moze wybrac. dawno to bylo i juz nie pamietam jak to sie skonczylo. gdzies na tym forum na pewno byl poruszany ten temat i musial bys odszukac wspomniany watek i tam poczytac co z tym fantem dalej zrobic. podpowiedzi na pewno jakies tam byly, ale czy konretne rowiazanie... tego juz nie pamietam.
design4VIP z innej strony...