wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu

  • 4 Odpowiedzi
  • 2224 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grajcy

  • Użytkownik
  • **
  • 23
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu
« dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:34:30 pm »
Witam serdecznie drogich forumowiczów,

To mój pierwszy raz na forum, więc za ewentualne niedociągnięcia przepraszam.
Piszę do Was z prośbą o informację czy firma, która stawiała mi sklep na Preście nie wprowadza mnie w błąd. Chodzi konkretnie o informacje wyświetlane na karcie produktu w zakładkach: "więcej informacji", "arkusz danych", "akcesoria" i "do pobrania".
Z tego, co mi się wydaje, w "więcej informacji" powinien pojawić się (długi) opis, w "arkuszu danych" zestawienie cech danego produktu, w "akcesoriach" siatka produktów będących np. częściami zamiennymi, a w "do pobrania" - co oczywiste - załączniki. W początkowych etapach prac wszystko było ok. Efekt końcowy jest jednak taki, że w zakładkach wyświetlają się:
1. Więcej informacji: (długi) opis
2. Arkusz danych: tabela z cechami, (długi) opis
3. Akcesoria: (długi) opis, siatka części zamiennych
4. Do pobrania: (długi) opis, załączniki.
Firma, która stawiała sklep twierdzi, że takie powielanie opisu w każdej zakładce to odgórne ustawienie Presty. Czy to prawda? Osobiście raczej w to wątpię, choć nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie...

A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi, jak rozwiązać ten problem... Byłbym zobowiązany  ::)

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2017, 04:23:09 pm »
Raczej każda zakładka powinna pokazywać tylko i wyłącznie swoje treści, natomiast wszystko zależy od szablonu, bez linku do sklepu ciężko cokolwiek powiedzieć.

*

Offline grajcy

  • Użytkownik
  • **
  • 23
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2017, 08:02:49 am »
Witam ponownie,

Wychodzi mój brak obycia z forum. Oczywiście swój błąd już naprawiam. Adresy sklepów to:
1. pompkidoskroplin.pl
2. blackdiamond-tools.pl

Bardzo dziękuj za zainteresowanie problemem. Czekam na wszelkie opinie i sugestie...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2017, 03:38:21 pm »
Nie powinno tak być masz po prostu błędy w szablonie i sekcja odnośnie rabatów ma idTab1 tak samo jak sekcja długiego opisu po kliknięciu na przycisk arkusz danych znika idTab1 natomiast ta sekcja z rabatami chociaż nie powinna ona a długi opis. Moim zdaniem wina jest po stronie osoby odpowiedzialnej za szablon i to ona powinna zająć sie poprawą tego. Więc jeśli sam kupiłeś szablon to zgłoś błąd do dewelopera, jeśli zleciłeś wykonanie sklepu wraz z szablonem/wyglądem to do osoby która Ci go wdrożyła, w ramach reklamacji powinni nanieść poprawki.

*

Offline grajcy

  • Użytkownik
  • **
  • 23
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Problem z wyświetlaniem zakładek na karcie produktu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2017, 12:07:52 pm »
Bardzo dziękuję za zainteresowanie i sugestię. Pozwoliłem sobie ją zacytować w mailu do wykonawcy, który nagle przestał się wykręcać, a po - jak napisał - zaangażowaniu programisty, problem usunął.

Raz jeszcze wielkie dzięki!
Gracjan