wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem

  • 5 Odpowiedzi
  • 2452 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lylus

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Witam użytkuje preste 1.7.2.4 upgreadowaną z 1.7.2.3 dlatego że w nowszej były problemy z tłumaczeniami. Używam szablonu Base

Różnicę jaką dostrzegłem pomiędzy najnowszą to dużo brzydziej wyglądające znaczniki obniżki ceny. Dodałem zdjęcia można sobie zobaczyć porównanie. Chcę mieć tak jak na 2 zdjęciach od dołu a mam tak jak na 2 zdjęciach od góry. Też bym chciał mieć szybki podgląd taki jak w tej nowszej wersji

Pytanie co należy przekopiować(moduł?pliki?) z nowszej wersji presty aby obniżka i szybki podgląd wyglądały tak jak na zdjęciach poniżej.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2018, 12:28:42 pm »
Wygląd kopiujesz podmieniając / edytując style. nie zalecam kompletnego kopiowania całego szablonu
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline lylus

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Odp: Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2018, 03:25:11 pm »
Rzeczywiście to wina szablonu możesz podpowiedzieć które pliki odpowiadają za szybki podgląd i cenę specjalną?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2018, 03:50:25 pm »
nie chce mi sie pisac nowego tutka, wieec przekleje moj post z innego forum na temat przyciskow. ale analogicznie znajdziesz kazdy inny element:

 dla wszystkich pytajacych o kolorki. klikamy element zainteresowania prawym klawiszem czy to w FF czy Chrome i wybieramy z menu kontekstowego 'zbadaj element'. w "wyskoszonym" okienku mamy z prawej stronie dokladny plik, nazwe elementu i nawet linijke. ponadto w czasie rzeczywistym (te dane sie nie zapisuja, sa tylko do testow) mozemy pozmieniac sobie wielkosci, kolorki itp. pozniej skopiowac element i zastapic we wskazanym pliku i linijce.

"najechane" elementy wybieramy klikajac w "wyskoczonym" okienku na kod HTML elementu i z menu kontektowego wybierajac "hover" czy inny interesujacy nas efekt - "action" czy "focus"
design4VIP z innej strony...

*

Offline lylus

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Odp: Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2018, 04:38:39 pm »
Dziękuję pobawię się z tym.

*

Offline tinto

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Odp: Cena Specjalna rabat specyficzna cena obniżka problem w wyglądem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2018, 11:41:44 am »
Też tego szukałem, bo bije po oczach. Tu masz ścieżkę themes/classic/templates/catalog/_partials/miniatures/product.tpl
Ostylowałem to "na żywca" (style="xxx") i udało się połączyć flagę "obniżka" z flagą "nowy", teraz to jest jeden element, łatwiej ustawić w odpowiednim miejscu. Jak będzie wyglądało tak jakbym chciał postaram się zmiany przenieść do pliku .css. Mam jeszcze problem ze zmniejszeniem tego elementu, a konkretnie jego wysokości, trochę czasowo nie wyrabiam, pewnie to musi poczekać. Jakby ktoś to miał zrobione chętnie skorzystam, mogę też wrzucić to co ja mam zrobione, jakby komuś się przydało. Zmieniłem też trochę wygląd produktu, dodałem obramowanie i poprawiłem marginesy wokół zdjęcia.