wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

"przedluzona dostawa" jak to jest?

  • 0 Odpowiedzi
  • 1577 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
"przedluzona dostawa" jak to jest?
« dnia: Luty 24, 2018, 09:03:17 am »
PS 1.6.1.17

kombinuje i nie bardzo mi wychodzi... chodzi o "przedluzona dostawe" ewentualnie co przerobic i gdzie grzebnac?

mam dwa magazyny w jednym produkty na stanie sklepu, drugi magazyn to produkty, ktore zamawiane sa w hurtowni, co wydluza czas dostawy. tutaj tez, bo to moze byc istotne, ten drugi magazyn ma tez stany magazynowe >0 aktualizowane wedle stanow hurtowni. chcialbym zeby tak na stronie produktu byla informacja, ze dla drugigo magazynu np. "czas dostawy: 2tyg" a dla stanu pierwszego magazynu: "na stanie" (to akurat nie problem, bo tutaj wrzuce if-a z wyciagnieciem magazynu)

ale sama dostawa. wg opisow dokumentacji presta, jezeli produkt jest na stanie i w koszyku znajdzie sie tez ten bez stanu magazynowego powinien rozdzielac zamowienie na dwa. - tu juz pomijam fakt ze stanami >0 drugiegi magazynu, bo to by bylo do przerobienia po stronie kontrolera - ale za cholere (przepraszam) nie chce mi dzielic tych zamowien. przy wlaczonym "pozwol na zamawianie gdy brak na stanie" wrzuca tylko jedno zamowienie w calosci, przy wylaczonym nie da sie dodac produktu do koszyka...

jak to dziadostwo ustawic?
design4VIP z innej strony...