wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z kombinacjami+inne

  • 1 Odpowiedzi
  • 1674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pogo41

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Problem z kombinacjami+inne
« dnia: Kwiecień 24, 2018, 12:18:21 pm »
Witam. Korzystam z presty 1.7.3.1. Ostatnio zalogowałem się do panelu i chciałem edytować niektóre produkty. Po wejściu w produkty okazało się, że z każdego produkty zniknely kombinacje, mimo że są one widoczne  dla gości w sklepie. Dodatkowo, gdy chcę dokonać jakichkolwiek zmian w produktach z kombinacjami wyświetla komunikat "nie można zaaktualizowac ustawień".
Nie ma tego problemu z produkatmi bez kombinacji. Nawet jak dodam nowy produkt i go zapisze i chce potem edytować nie jest to możliwe. Czytałem, że we wcześńiejszych wersjach presty mogło to miec związek z przedrostkiem  "form.submit" z jednym z plików, jednak ja takiego zapisu nigdzie nie znalazłem w swoich plikach na serwerze. Próbowałem również korzystać z inncyh przeglądarek oraz komputerów. Czyściłem też pamiięć podręczną i nic nie pomogło. Następnie znalazłem, że może to mieć związek z  parametrem php max_input_vars. Tak więc w wersji php 7.2 zmieniłem jego wartość z 1000 na 10000.
No i się zaczelo!
Po zmianie wartości link do logowania do panelu przestał działać. Działa tylko jesli zmienie na wersję 7.1 albo niżej. Ale ostatecznie muszę korzystać z wersji 5.6 ponieważ gdy korzystam z wersji 7.1 albo 7.0 to pojawia się problem 500 gdy wejdę z panelu w moduły albo produkty. I nadal nawet gdy korzystam z php 5.6 nie ma kombinacji w produktach.  Dodatkowo wyświetlił mi się błąd tam gdzie mam aktualizację języka, że nie można połączyć z prestashop.com.
Jest w stanie ktoś mi pomóc podpowiedzieć gdzie szukać pomocy?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Problem z kombinacjami+inne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2018, 10:19:44 pm »
Wersja PHP 7.0 nadal jest w fazie beta - nie zalecana do sklepów produkcyjnych
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl