wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

błąd on line 135 Fatal error: require_once(): Failed opening required

  • 2 Odpowiedzi
  • 2136 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sosnodrew

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Witam.
Mam kilka pytań:
1.Musiałem wyczyścić kilka tabel presty, ponieważ mój serwer ma ograniczoną ilość plików do 250 tyś. Czy usunięcie zawartości tabel powinno zmniejszyć ilość plików na serwerze? Ponieważ to działanie nie skutkowało
2.Podczas sprawdzenia błędów zamiast w pliku defines.inc zmieniłem jedną z wartości false na true w pliku config. Wszystko ponownie ustawiłem jak powinno być ale od tego czasu zamiast błędu o przekroczeniu ilości plików, wyskakuje mi błąd:
Warning: require_once(/home/sosnodre/domains/sosnodrew.pl/public_html/sklep/tools/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sosnodre/domains/sosnodrew.pl/public_html/sklep/config/config.inc.php on line 135 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/sosnodre/domains/sosnodrew.pl/public_html/sklep/tools/htmlpurifier/HTMLPurifier.standalone.php' (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /home/sosnodre/domains/sosnodrew.pl/public_html/sklep/config/config.inc.php on line 135
Co muszę zrobić by sklep zaczął działać.
Jest mi w stanie ktoś pomóc?
Pozdrawiam

*

MERA

  • Gość
Odp: błąd on line 135 Fatal error: require_once(): Failed opening required
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2018, 04:25:22 pm »
A masz kopię bazy przed kombinacjami bo wygląda na to że musisz od nowa instalować lub przywrócić z kopii 

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: błąd on line 135 Fatal error: require_once(): Failed opening required
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2018, 10:31:28 am »
Baza danych nie ma nic wspólnego z ilością plików na serwerze. Najczęściej dzieje się tak, gdy serwer ma problemy uprawnieniami do kasowania plików. Skrypt sklepu nie jest w stanie usunąć plików cache i dopisuje nowe...... Zobacz co masz w linii 135 w pliku config.inc.php
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl