wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[theming] start

  • 4 Odpowiedzi
  • 3037 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dragon

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
[theming] start
« dnia: Styczeń 28, 2010, 01:18:42 pm »
Witajcie,

Jestem nowa i niezmiernie miło mi powitać społeczność Presta. Próbuję zaimplementować new wygląd do swojego sklepu. Zauważyłam , że całość jest budowana z bazy. Doszła do miejsca gdzie przestawia się elementy / moduły w danych sekcjach. Ok Gut tylko że jak dodaje coś teraz na home content to mi wszystko znika. Druga sprawa jak wytypować nowe sekcje ? Mam troszkę nietypowy projekt bo np logowanie jest w header i jakt to teraz poustawiać aby dopasować pocięty kod do presty skoro nie mam tego w szablonach. A możę mam ? Tylko Gdzie ?

Dziękuje za pomoc!

*

Offline dragon

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: [theming] start
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2010, 03:33:37 pm »
ja ko żę nie zwykłam czekać aż mi ktoś pomoże :) to zostawiam namiary dla potomnych

1. header.php na głównym tu się definiuje sekcje
2. katalog modules/
   tam są wszystkie tpli modułów.
3. każdy moduł ma swój php w metodzie install wystarczy pisać odpowiednią sekcję, do której moduł należy


to chyba tyle jeszcze nie wszystko sprawdziłam :)

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: [theming] start
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2010, 05:56:34 pm »
logowania nie zrobisz w hederze - tez chciałem ale jeszcze takiego moduły niema sam próbowałem napisać ale dałem sobie spokój przynajmniej na jakis czas :)
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Podemski

  • Gość
Odp: [theming] start
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2010, 01:13:44 am »
Logowanie w header to banał. Wystarczy zrobić formularz z odpowiednią akcją i inputami :)

A Pani proponuje poczytać forum, następnie udać się na prestashop.com bo niestety ale nasz polski support jest dosyć skromniutki :)

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: [theming] start
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2010, 09:43:33 pm »
Podemski ja próbowałem i można tak zrobić jak mowisz ale zalogujesz sie tylko wtedy jak bedziesz an stornie autenticashion.php czy jakos tak - jest moduł do logowania blockmyaccount ale jeszcze go nie sprawdziłem...

pozdrawiam
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com