wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

zakupy bez konta w prestashop

  • 21 Odpowiedzi
  • 9352 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
zakupy bez konta w prestashop
« dnia: Styczeń 28, 2010, 11:25:54 pm »
witam. Posiadam ten modul dzieki ktoremu mozna kupowac bez rejestracji ale cos mi nie dziala:/
na oryginalnej templatce wyskakuje ladnie purchase without account ale jak sie kliknie to nic sie nie dzieje:/ a na innej templatce nawet tego nie ma (purchase...) nieznam na tyle angielskiego zeby czytac fora po angielsku na ktorych jest duzo o tym module. Dodam jeszcze ze modul po instalacji nie pokazuje mi sie w modulach. ponizej link  do modulu http://rapidshare.com/files/342611906/pwa.zip.html piszcie i pomozcie mi i wieeelu innym uzytkownikom presty

*

Offline motorider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 66
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2010, 11:39:27 pm »
To nie jest moduł więc nie będzie widoczny w modułach, czy na pewno podmieniłeś wszystkie pliki? Testowałem dzisiaj ten dodatek i działa bez problemu.

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2010, 11:56:32 pm »
ja go instalowalem jako modul. Jestem poczatkujacy... to ktore pliki musze podmienic konkretnie?

*

Offline stoper

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2010, 11:59:09 pm »
Gdzie należy podmienić pliki??

*

Offline motorider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 66
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:21:41 am »
Musisz podmienić pliki authentication.php w katalogu głównym, authentication.tpl w themes/prestashop/, blockmyaccount.php oraz blockmyaccount.tpl w modules/blockmyaccount

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:31:22 am »
dziala:D to teraz zostal mi lekki lifting tzn slownik i spolszczamy:)

*

Offline Adam

  • Użytkownik
  • **
  • 40
  • 0
  • www.zabawkiprogresywne.pl
    • Zabawki Progresywne
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:29:14 pm »
hej nie wiem czy macie do czynienia z tym samym modułem Express Order stworzonym przez Ion_Cannon.
ja właśnie zainstalowałem działa ale nie do końca tak jakbym sobie tego życzył.
 problemy pojawiają się gdy tz guest chce się zarejestrować. jesli dane (łącznie z hasłem)będą odbiegać od danych podanych podczas zakupu jako guest owszem będzie możliwy jednorazowy zakup jednakże ponowne zalogowanie nie będzie możliwe. nie pomaga nawet usuniecie wpisu Guesta żeby zarejestrowany użytkownik mógł się zarejestrować.
podejrzewam ze problem tkwi w zapisie w bazie danych ale nie jestem w tym lotny.

proszę o sugestie

Adam Rzeźnik
Adam

*

Offline eyemedia

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2010, 12:07:18 pm »
Witam

Może ktoś zuploadować od nowa moduł?

Link na rapidzie wygasł.

Dzięki!

*

Offline SpaceRNR

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2010, 07:39:25 pm »
Dołączam się. Przetestuję chętnie.

*

Offline gyzamaz

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • www.PoliGrafNet.eu
    • Zajmujemy się tworzeniem reklamy internetowej oraz tradycyjnej grafiki wydawniczej - od projektowania po druk oraz kampaniami reklamowymi.
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2010, 08:16:57 pm »

*

Offline bartekpawel

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2010, 11:44:43 am »
problemy pojawiają się gdy tz guest chce się zarejestrować. jesli dane (łącznie z hasłem)będą odbiegać od danych podanych podczas zakupu jako guest owszem będzie możliwy jednorazowy zakup jednakże ponowne zalogowanie nie będzie możliwe. nie pomaga nawet usuniecie wpisu Guesta żeby zarejestrowany użytkownik mógł się zarejestrować.
podejrzewam ze problem tkwi w zapisie w bazie danych ale nie jestem w tym lotny.


Usunięcie gościa nie pomoże, ponieważ adres mailowy zostaje w historii zamówień.

Znalazłem rozwiązanie trochę nie wprost, ale skuteczne: trzeba w adresach klienta zmienić mail najlepiej na ciąg przypadkowych znaków, jadnakże w formacie mailowym (np. user@domena.com).

Warunek jest taki, że każdy klient - gość musi mieć wpisany inny e-mail.

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2010, 12:37:30 pm »
Tylko jak to zrobic? albo moze jakos wogole usunac adres mailowy w przypadku goscia?

i jeszcze jedna sprawa problem z przetlumaczeniem mam tzn nie wysakuja polskie znaki:( jak pisze zloz zamowienie to jest ok widac to na przycisku ale jak wpisze złóż zamówienie to przycisk jest pusty (niema w nim wogole tekstu) kodowanie w pliku authentication.tpl to utf 8

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2010, 11:37:38 am »
Nikt nie potrafi pomóc ??? :-[

*

Offline przemx

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2010, 11:24:28 pm »
Nie wiem czy to jest to co ja kiedyś miałem, podmieniałem ja jeszcze z jakiejś izaelskiego forum presty. Moduł, a właściwie podmianka plików fajna, co prawda też użerałem się z tym kilka chwil. Kto chce pomocy praktycznej to na gg zapraszam, kilka złociszy i zrobione. Przecież po to tworzycie sklepy żeby na nich zarabiać :)
Acha dlaczego taki jestem ? Bo kiedyś pomagałem za darmo to ludzie nawet dziękuję nie powiedzieli - Życie mnie nauczyło

*

Offline Solo/iCOMP.pl

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: zakupy bez konta w prestashop
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2010, 10:35:41 am »
Komus udalo sie sciagnac ten plik?
http://fotoprezent.eu/upload/PWA.zip

bo mi nie dziala link.