wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl

  • 6 Odpowiedzi
  • 4325 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rock10

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Witam,

Proszę o pomoc z konfiguracją Prestashop 1.7. Dokładnie wersja ( 1.7.4.2)  Zainstalowałem preste na serwerze Nazwa.pl Problem mam z konfiguracją wysyłania E-maili z powiadomieniami o zakupie przedmiotów na sklepie. E-mail mam założony na Onet.pl.

Jakie parametry powinienem podać po ciągle pokazuje mi że mam źle skonfigurowaną pocztę.

takie parametry podałem:

Nazwa domeny mailowej : PUSTE
Serwer SMTP: smtp.poczta.onet.pl
Nazwa użytkownika SMTP: moja-nazwa@onet.pl
Hasło SMTP: PUSTE
Szyfrowanie: SSL
Port: 465

KOMUNIKAT:
Błąd: proszę sprawdzić konfigurację
Failed to authenticate on SMTP server with username "mojanazwa@onet.pl" using 3 possible authenticators

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2018, 05:52:47 pm wysłana przez rock10 »

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2018, 05:59:41 pm »
Jak zwykle błąd szyfrowania spróbuj portem 25 bez szyfrowania jeśli jest otwarty
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline rock10

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2018, 06:11:14 pm »
Spróbowałem ale nadal lipa ;/

Błąd: proszę sprawdzić konfigurację
Connection could not be established with host smtp.poczta.onet.pl [Connection refused #111]

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2018, 06:13:47 pm »
refused znaczy odrzucone - natomiast powinieneś wysyłać maile z domeny sklepu, a nie z onetu - zostaną uznane za spam. Druga sprawa zmień typ szyfrowania.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline rock10

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2018, 06:24:35 pm »
typ szyfrowania zmieniłem przy tamtej próbie i niestety nic to nie pomogło..;/

mam na tym serwerze nazwa.pl postawiony drugi sklep w wersji 1,6 i tam mam te same ustawiania co tu z tym że inny adres email ale też z onetu i tam działa dobrze...

Moze problem tkwi gdzieś indziej..

Prosze o pomysły i o pomoc

*

Offline rock10

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2018, 11:54:44 am »
problem rozwiązany.

Trzeba w Prestashop 1,7 zainstalować moduł mailalerts, włączyć konfiguracje i zapisać tak jak jest. do tego trzeba dobrze skonfigurować opcję wysyłania emaili.

moduł mailalerts oficjalnie nie jest w standardzie prestashop 1.7. trzeba ten moduł zainstalować.

nie szukajcie tego modułu w google bo tam nie znajdziecie. należy zalogować się do panelu. Kategoria Uleprzenia --> Moduły.
teraz WYBRANE i tutaj kliknij na zakładkę " WYBÓR " tutaj wpisz mailalert i zainstaluj ten moduł,

pozdrawiam

*

Offline soybean

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.7 Problem z powiadomieniami o zakupie Email ONET. Serwer Nazwa.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2018, 09:36:32 pm »
problem rozwiązany.

Trzeba w Prestashop 1,7 zainstalować moduł mailalerts, włączyć konfiguracje i zapisać tak jak jest. do tego trzeba dobrze skonfigurować opcję wysyłania emaili.

moduł mailalerts oficjalnie nie jest w standardzie prestashop 1.7. trzeba ten moduł zainstalować.

nie szukajcie tego modułu w google bo tam nie znajdziecie. należy zalogować się do panelu. Kategoria Uleprzenia --> Moduły.
teraz WYBRANE i tutaj kliknij na zakładkę " WYBÓR " tutaj wpisz mailalert i zainstaluj ten moduł,

pozdrawiam


kurcze zainstalowalem ale nadal mi nie wysyla maili prawidlowo
ciagle mam "udelivered mail returned to sender"

mozesz napisac wiecej o poprawnej konfiguracji ?