wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z zalogowanie do panelu administratora - Prestashop 1.6

  • 2 Odpowiedzi
  • 1431 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bboymietek

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Problem z zalogowanie do panelu administratora - Prestashop 1.6
« dnia: Październik 11, 2018, 12:01:58 pm »
Witam serdecznie. Wczoraj mogłem bez problemu się zalogować na panel administratora, a dziś niestety nie mogę. Po wpisaniu loginu i hasła, zaczyna kręcić się w Chromie kółeczko które ukazuje ładowanie strony natomiast nic się nie dzieje a przeglądarka wyświetla tekst na dole czekam na odpowiedź serwera. Jak zostawimy żeby ładowało to po kilku minutach jest komunikat: "504 Gateway Time-out". Kontaktowałem się z firmą hostingową i mówią że u nich ok, natomiast wersja sklepu, widok dla klienta działa (FRONT). Proszę o pomoc i ewentualnie o wskazówki co sprawdzać

Po wielu próbach i kombinacjach udało mi się wejść w końcu na zakładkę Zamówienia i ona zadziałała, natomiast po kliknięciu w zakładkę Pulpit dalej jest to samo, kręci się kółeczko strona ładuje ale nic więcej. Próbowałem więc wyłączać poszczególne moduły i okazało się że po wyłączeniu modułu Osiągnięcia sprzedawcy, zakładka Pulpit ładuje się już normalnie i można korzystać z panelu administratora. Pytanie tylko czy ktoś ma pomysł czemu tak nagle zaczął ten moduł powodować problem?
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2018, 12:41:21 pm wysłana przez bboymietek »

*

Offline Wojciech

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z zalogowanie do panelu administratora - Prestashop 1.6
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2018, 01:24:50 pm »
mam to samo, chyba wszyscy pojechali do Warszawy

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Problem z zalogowanie do panelu administratora - Prestashop 1.6
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2018, 03:15:30 pm »
Może przeczytajcie aktualności tego forum ?
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl