wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Usuwanie obrazków podkategorii?

  • 10 Odpowiedzi
  • 7714 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline benzona

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Usuwanie obrazków podkategorii?
« dnia: Luty 07, 2010, 05:23:24 pm »
Czołem, jak mogę usunąć obrazki podkategorii pokazujące sie w środkowej kolumnie?

pozdr

*

Offline adam_p_72

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2010, 08:43:54 pm »
najprościej w panelu administracyjnym | katalog |, wejść w edycję tej podkategorii - czyli nie klikając w nazwę podkategorii tylko w ikonkę po prawej stronie w tabeli z podkategoriami ( kartka z ołowkiem ). Potem to już tylko "usuń zdjęcie" i gotowe

*

Offline benzona

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2010, 09:05:14 pm »
 :) chodziło mi o coś innego. jak klikniemy w left column w podkategorie to w center wyświetlają sie produkty a nad nimi zdjęcia zdjęcia podkategori. sprawdzałem twoją wskazówkę ale tam nie ma podpiętych zdjęć>chyba cos z kodu trzeba wywalić.

*

Offline adam_p_72

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2010, 12:01:56 am »
no dokładnie, jeśli chodzi o takie jek na przykładzie ponizej ( te laptopy i "brak zdjęcia")
 
to usuwa się je tutaj



*

Offline benzona

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2010, 11:12:19 am »
laptopy już wywaliłem :) pozostał "brak zdjecia" " brak zdjęcia" czy wiesz może gdzie w kodzie to siedzi?

*

Offline adam_p_72

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2010, 04:50:29 pm »
themes/prastashop/category.tpl - sekcja w tym pliku nazywa się <!-- Category image -->

*

Offline benzona

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2010, 01:20:33 pm »
a bardziej łopatologicznie mozna prosić;) usuwałem wiersze z img src i nic to nie dało :( nawet raz wysypał sie cały sklep. prosiłbym o podanie co usunac dokładnie któa linia kodu
z góry dziekuję

*

Offline bsauto

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2010, 01:15:12 am »
mam takie samo pytanko.. jak usunąć logo/ikonkę nad nazwą podkategorii?? (flaga Polski z załącznika )


*

Offline Pit101

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:05:25 am »
mam takie samo pytanko.. jak usunąć logo/ikonkę nad nazwą podkategorii?? (flaga Polski z załącznika )



Musisz usunąć zaznaczony na screenie fragment kodu, który odpowiada za wyświetlanie obrazów podkategorii. Znajdziesz plik w themes/prestashop/category.tpl jeśli używasz szablonu defaultowego lub /themes/...twój_szablo.../category.tpl -  jeśli podegrałeś jakiś.
Co ciekawe, jeśli wgrałeś już jakieś foty - po usunięcie zaznaczonego fragmentu musisz wejść w panel administracyjny - katalog i usuwać wcześniej wgrane foty.
Oto prontscreen z tplki:

*

Offline TomekT

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:22:45 pm »
A ja mam inne pytanie dotyczące tych zdjęć. Chciałbym je powiększyć, i zmieniłem w pliku category.tpl wartość medium na large i co prawda się powiększyły, ale teraz są zdjęcia jedno pod drugim, a ja bym chciał żeby przynajmniej 2-3 były w jednej linii.

Z góry dzięki za pomoc

pozdrawiam
Tomek

*

Offline TomekT

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
Odp: Usuwanie obrazków podkategorii?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:50:57 am »
Jest jakaś szansa na pomoc?