wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Generowanie PDF

  • 9 Odpowiedzi
  • 3695 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline liderit

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Generowanie PDF
« dnia: Luty 11, 2010, 11:01:33 am »
Witam cały sklepik fajnie funkcjonuje wszystkie funkcje mi są znane z innych podobnych produktów, jedyne co mi nie daje spokoju to to że nie mogę w wersji PL wygenerować żadnego pdf'a.

Czy ktoś ma jakieś gotowe rozwiązanie? bo szukałem na forum lecz wszystko ogólnikowo.

Pozdrawiam

*

Offline mili

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2010, 01:01:10 pm »
A o co konkretnie chodzi?
Ja mam w Preferences >> PDF ustawione
Kodowanie: utf-8
Font: arial
i generowanie pdf'ow dziala poprawnie

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2010, 11:30:29 am »
szukalbym przyczyny w hostingu jesli zadne pdfy sie nie generują
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline liderit

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2010, 10:07:03 pm »
Hosting jest jak najbardziej OK gdyż mam prestashopa postawionego na jednym z  własnych serwerów gdzie na innych usługach pdfy działają. Instalowałem prestashop na kilku maszynach i problem jest identyczny.

oto co mi sie wyświetla w konfiguracji Kodowanie: utf-8 Font: arial
 

Notice: Uninitialized string offset: 7 in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 415 Notice: Uninitialized string offset: 7 in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 314 Notice: Undefined index: M in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: a in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: c in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: B in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: o in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: o in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined index: k in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/fpdf.php on line 759 Notice: Undefined variable: widths in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 197 Notice: Undefined variable: s in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 209 Notice: Undefined variable: widths in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 197 Notice: Undefined variable: s in /usr/src/PrestashopPL12_30/tools/fpdf/ufpdf.php on line 209 FPDF error: Some data has already been output, can't send PDF file


Pozdrawiam

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2010, 10:41:09 am »
1. to sa notice - wylacz raportowanie noticow i sprawdz co sie dzieje
2. sprawdz czy nie uzywasz w nazwach zdjec polskich znakow
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2010, 04:08:08 pm »
moim zdaniem paczka jest źe skompilowana. użyj ustawień domyślnych lub nadgraj jescze raz pliki języka.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline zukol21

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:31:52 pm »
witam.jestem nowy ale widze ze mam podobny problem. Zainstalowalem PS w wersji polskiej 1.3 i podobnie jak u kolegi nie generuja mi sie PDFy. Co wiecej nie mam w ustawieniach opcji wyboru utf-8 ani czcionki arial. generuje sie biala strona w przegladarce. nawet nie uruchamia acrobata ani nic podobnego.

*

Podemski

  • Gość
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2010, 03:19:32 pm »
Ponieważ w polskiej paczce jest klasa PDF z wersji 1.1 Prestashop...

*

Offline herman

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2010, 02:29:46 pm »
Witam wszystkich......... także mam problem z generowaniem PDF'a....... ale jest to trochę inaczej jak u pozostałych. Generuje się ale nie ma polskich znaków. W trakcie zmiany czcionki i kodowania mało się co dzieje (nie ma UTF-8). Jak sobie z tym poradzić? Pomożecie?

*

Offline jackp

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Generowanie PDF
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2010, 08:32:24 am »