wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.orbpl.ovh.org

  • 4 Odpowiedzi
  • 4084 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nikes

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
    • Fiema Studio - Agencja Interaktywna
www.orbpl.ovh.org
« dnia: Wrzesień 20, 2008, 01:50:10 am »
Strone robie dla przyjaciela. Pierwszy raz mam doczynienia z PrestaShop. Wydaję się ciekawy ale mam jeszcze wiele problemów.
Strona nie będzie jako miejsce gdzie można kupić online jakis przedmiot lecz po prostu informacyjna o magazynie produktów.
Niestety nie potrafię wyłączyć opcji - KUP i tak dalej a przydało by się to zablokować, aby w ogóle nie było widoczne, tak samo panel rejestracji i logowania. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe. Tak jak mówie, strona ma mieć charakter informacyjny o placówce oraz o dostępnych produktach.

Nie wiem jak z działu Informacje usówać oraz zmieniać zakładki. Np, zakładka Przesyłka - nie wiem jak i gdzie zmienić treść.

Powoli rozkminiam ten cały system ale niestety obsługa admina jest w j. Angielskim. - Pytanie, czy nie można ściągnąć nakładki polskiej na menu administratora? Ułatwiło by to prace mojemu koledze, on jeszcze nie ma zielonego pojęcia jak to obsługiwać. Nie mogłem nigdzie znaleźć żadnej instrukcji.

Bardzo proszę o rady i pomoc :(

Pozdrawiam T.

*

Offline bartas

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • -1
Odp: www.orbpl.ovh.org
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2008, 11:58:43 am »
Większość modułów/bloków możesz wyłaczyć w zakładce modules klikając odinstaluj - nie musisz sie bac nic nie popsujesz, jak bedziesz chcial dany blok właczyć wystarczy kliknac instaluj. Co do wyłacznia opcji KUP to jak na razie nie miałem takiego problemu więc nie wiem jak go rozwiązać ale spróbuj odinstalować BLOK KOSZYKA to może opcja KUP się wyłączy - to samo dotyczy logowania wyłącz blok MOJE KONTO to może logowanie też się wyłaczy. Jak chodzi o zakładki to w TOOLsach maż zakładkę TABS tam możesz potłumaczyć i poustawiać zakładki, ale niektóre tłumaczenie robi się w TOOLS->TRANSLATIONS i tam - część tłumaczeń jest w tłumaczenia panelu zarządzania, część w Nazwy pól tłumaczenia a część w Tłumaczenie modułów. Większość jest potłumaczona, ale nie wszystko a w tym tłumaczeniu, które jest też są błędy.

Powodzenia i pozrawiam

*

Offline Nikes

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
    • Fiema Studio - Agencja Interaktywna
Odp: www.orbpl.ovh.org
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2008, 05:06:34 pm »
Niestety wyłączenie tych bloków nic nie pomogła. Chyba pozostaje wyście grzebać w cms'ach.

Znacie jakieś strony z gotowymi themesami które moge sobie potem zmienić na swoje potrzeby ?
Dzieki jak narazie :) jak coś bede pisał.

*

Offline bartas

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • -1
Odp: www.orbpl.ovh.org
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2008, 05:22:48 pm »
Jest taki jeden skomplikowany adres z themesami  ;) :http://www.prestathemes.com/freethemes.html ale trzeba je poźniej nieco dopracować i  trzeba sprawdzać w róznych przegladarkachbo np w FF chodzą ok ale wywalają się z IE (wiem ze IE to gówno ale jednak większość ludzi z niego korzysta). Pozdro

*

Offline gregxp

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: www.orbpl.ovh.org
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2008, 05:36:46 am »
a kiedy można się spodziewać polskiego panela admina