wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana adresu email do wysyłania statusu zamówień i potwierdzeń rejestracji

  • 2 Odpowiedzi
  • 2575 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pantherfx

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Właściciel
Witam,
problem jak w temacie. W jaki sposób mogę zmienić adres email z którego wysyłane są potwierdzenia rejestracji i statusy zamówień. Konkretnie: cały czas jest to adres admin@domena.pl, a chciałbym żeby to był adres obsługa@domena.pl. Obydwa adresy utworzone są na hostingu home.pl w mojej domenie. Próbowałem poprzez własne ustawienia SMTP, ale podczas "Wyślij wiadomość testową" dostaję błąd:
Cytuj
Expected response code 250 but got code "550", with message "550 5.1.8 Sender address rejected "
Powiem jeszcze, że konfiguracja serwera SMTP jest prawidłowa, bo przepisałem ją z działającej konfiguracji Thunderbirda dla tych kont.

Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Zmiana adresu email do wysyłania statusu zamówień i potwierdzeń rejestracji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2018, 08:39:08 am »
Skontaktuj się z pomocą home komunikat błędu pochodzi z serwera. Sam adres pobierany jest z danych adresowych sklepu - ewentualnie tam to zmień
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline pantherfx

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Właściciel
Odp: Zmiana adresu email do wysyłania statusu zamówień i potwierdzeń rejestracji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2018, 11:04:59 am »
Kontaktowałem się z pomocą home.pl i po rozmowie z technikiem stwierdził, że wina leży po stronie presty.

Cytuj
Sam adres pobierany jest z danych adresowych sklepu - ewentualnie tam to zmień

I właśnie po długim czasie szukania tych opcji znalazłem dane adresowe sklepu, pozmieniałem i zrobione.

Dziękuję za odpowiedź, temat do zamknięcia.