wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Maile ze zmiana statusu rzadko wychodzą prawidłowo

  • 2 Odpowiedzi
  • 1572 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chiromancja

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Sklep z artykułami wykończenia wnętrz
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Maile ze zmiana statusu rzadko wychodzą prawidłowo
« dnia: Marzec 15, 2019, 11:35:41 am »
Mam problem polegający na tym, że chcąc zmienić status zamówienie  nie udaje się to /choć nie zawsze/. Potem próbuje jeszcze raz "wyślij ponownie e-mail" i za którymś razem, czasem po ponownym zalogowaniu, mail poprawnie wychodzi. W sytuacji gdy jest błąd wyświetla się komunikat "Wystąpił błąd podczas wysyłania e-mail do klienta". Czasami nie dostaję także powiadomień automatycznych o nowym zamówieniu, a klient maila z danymi do przelewu.
Zaznaczam, że jest wystarczająco dużo miejsca w bazie /50%/ i wszystkie maile mają polski tekst.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Maile ze zmiana statusu rzadko wychodzą prawidłowo
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2019, 05:39:43 pm »
wyłącz szablony txt. Sprawdź czy nie jest blokowana funkcja php albo smtp - zależy z jakiej korzystasz
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline chiromancja

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Sklep z artykułami wykończenia wnętrz
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: Maile ze zmiana statusu rzadko wychodzą prawidłowo
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2019, 03:03:05 pm »
Wyłączyłem szablony w formacie tekstowym Nastąpiła poprawa ale nie w 100% wychodziły maile. Dzisiaj znowu zaprzestały wychodzić. Mam konfiguracje konta na smtp. Obecnie po próbie wysłania maila sprawdzającego pojawia się komunikat:
"Błąd: proszę sprawdzić konfigurację
The SMTP connection did not allow the command 'EHLO www.tafa.pl' to be sent. (fsockopen: #0) "
.Nie do końca rozumiem. Problem jest po stronie hostingu? Czy konfiguracji konta - nic nie zmieniałem w konfiguracji.