wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak danych w wysłanych mailach przez PrestaShop

  • 2 Odpowiedzi
  • 1992 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline erprzezo

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 0
Brak danych w wysłanych mailach przez PrestaShop
« dnia: Maj 07, 2019, 11:42:24 pm »
Witam wszystkich Forumowiczów,

od 2 dni mam następujący problem, PrestaShop wysyłając powiadomienia np. o zamówieniu, płatności, wysyłce itp. nie wstawia danych w szablon wiadomości mailowej pozostają tylko treści i pola z niepostawionymi danymi. Dane nie działają całościowo, wszystkie zmienne są puste - treści, logo, linki do podstron. Wiadomość którą otrzymujemy np. dla potwierdzenie zamówienia wygląda tak jak na załączonym screenie ze skrzynki mailowej.

Do tej pory wszystko działało prawidłowo, nie były wgrywane aktualizacje oraz zmieniane szablony wiadomości e-mail wszystkie są standardowe. Dodam tylko, że dane podstawiane pod generowany PDF zamówienia, wstawiają się namolnie problem zaobserwowałem tylko na poziomie maila.

Była wykonywana kopia testowa z angielskich szablonów, jest ten sam problem. Wydaje mi się, że to jest problem z pobraniem zmiennych z bazy danych? Tylko nie wiem czy spowodowany i jak odszukać źródło problemu. Może coś z serwerem jest taka opcja? Jest to serwer OVH.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Brak danych w wysłanych mailach przez PrestaShop
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2019, 10:12:33 am »
Sprawdź error.log serwera może zmieniono wersję PHP na wyższą ? Druga opcja to nowy moduł do płatności
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline Paulina_1985

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Brak danych w wysłanych mailach przez PrestaShop
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2019, 05:49:45 pm »
witam,
mam dokładnie ten sam problem
czy poradził sobie Pan?