wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie można wyłączyć kontroli stanów magazynowych? Blokowanie produktów...

  • 2 Odpowiedzi
  • 1968 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline GUTMAN

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Witajcie! Jestem świeżynką w PS, na to forum skierowała mnie osoba, która postawiła mój sklep na PS 1.7 ale nie może poradzić sobie z takim oto problemem:

Wprowadzam produkt, który jest widoczny na zewnątrz i można go kupić. Po zakupie z automatu przedmiot staje się niemożliwy do kupienia (pojawia się ten mały czerwony zakaz i nie można dodać go do koszyka, wyświetla sie poprawnie.) Tak się dzieje ze wszystkimi produktami... Macie jakiś pomysł? Bo mnie się już skończyły...

Zarządzanie magazynem wogóle wyłączone, gdy było włączone to ustawiona była opcja pozwalająca na sprzedaż nawet gdy nie było produktu na stanie. PS 1.7.5.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Nie można wyłączyć kontroli stanów magazynowych? Blokowanie produktów...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2019, 02:05:01 pm »
Tak musisz włączyć magazyn i zaznaczyć tą opcję w ustawieniach sklepu. Raz dotknięta opcja magazynu nie daje się wyłaczyć :) - następny problem PS 1.7
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline GUTMAN

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: forum
Odp: Nie można wyłączyć kontroli stanów magazynowych? Blokowanie produktów...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2019, 02:37:47 pm »
No toś mnie Panie pocieszył....
w Preferencje -> Produkty -> Stan produktów mam włączone zarządzanie magazynem oraz pozwolenie na zamawianie produktów których nie ma na stanie. Gdzieś jeszcze muszę coś zmienić aby spróbować to obejść?

Może ktoś wprowadził już jakąś modyfikację pozwalającą wywalić to zarządzanie magazynem/ilościami wogóle? Niepojęte to dla mnie trochę, że jakby nie patrzył kluczowa dla wielu opcja jest niemożliwa do wyłączenia... a ja to jakoś muszę wyłączyć/obejść bo taka specyfika tego mojego sklepu...