wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodawanie prywatnego filmiku do strony

  • 1 Odpowiedzi
  • 1587 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sylwia

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Dodawanie prywatnego filmiku do strony
« dnia: Lipiec 11, 2019, 05:44:55 pm »
Cześć mam problem,

Czy nie ze chciałby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie ( wytłumaczyć ) jak dodać prywatny filmik zapisany w formacie mp4. na stronę Presta, aby pojawiał się pod produktem ?.

Chciałabym dodać ten filmik kiedy ktoś kliknie w opcje strona w języku angielskim , a więc filmik też jest w języku angielskim. Ten sam filmik pojawił się już na stronie w języku polskim i tam jest utworzony jakiś kod do niego ( język html z procentami : 5-20 na końcu jest movie. mp4. itd..) ja kompletnie nie wiem o co w tym chodzi, a chciałabym się dowiedzieć, jak zmienić ten kod, albo co do niego dodać, aby filmik który mam w języku angielskim wyświetlał się w języku angielskim , a nie polskim. :)

Podsumowując:
1. Mam dwa identyczne filmiki zapisane na laptopie w formacie mp4. Jeden jest w języku polskim drugi w ang.
2. Filmik w języku polskim jest już widoczny na stronie pod produktem, a do niego przypisany jest jakiś kod z %
3. Chciałabym dodać również filmik w języku angielskim, ale nie wiem jaki kod mam wpisać , a tak po prostu wgrywany z dysku Presty nie działa.

Możecie mi pomóc, bo Ja się na tym kompletnie nie znam :)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodawanie prywatnego filmiku do strony
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2019, 05:59:50 pm »
Znaki z % są to znaki specjalne. Np. spacja to %20. Jeżeli masz takie znaki w nazwie filmiku to zostaną zamienione. Zamiast spacji używaj np podkreślenia '_' a ogólnie staraj się nie używać znaków specjalnych w nazwie.
design4VIP z innej strony...