wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Administracja - podczas wprowadzania towaru brak mozliwości wyboru producenta

  • 3 Odpowiedzi
  • 2933 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wacusiek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 75
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Witam.
Proszę o pomoc . Od kilku tygodni wprowadzam dane do sklepu. W dniu dzisiejszym , nie wiadmo z jakiej przyczyny sklep nie wyświetla producentów podczas wprowadzania nowego towaru. Co ciekawe jeżeli wejdę do towaru wprowadzonego kilka dni temu i go edytuję producent który był wpisany jest ale gdy chcę rozwinąć listę jest ona pusta. Nie dokonywałem żadnych zmian w sklepie a producenci w zakładce producenci są wpisani prawidłowo i mogę ich edytować, Z ciekawości jednego edytowałem i ponownie zapisałem, nic to nie dało.

Prosze o pomoc bo bez tego nie mogę działać a to w końcu sklep.


*

Offline wacusiek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 75
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ok już znalazłem błąd ale nie rozwiązanie.

w pliku Config.inc dodałem w /* Directories */
 Linijkę define('_PS_BASE_URL_',     '');
Linijka ta jest sugestią z forum do rozwiązania z dziwnym wpisem w generowanym pliku przez moduł Pricewars czyli xmle do porównywarek. Niestety okazuje się ,ze nie wtedy giną producenci.

Gdy to wywaliłem wszystko wróciło do normy ale teraz nie działa PriceWars , PROSZĘ O POMOC haj zrobić aby obydwie rzeczy działały.


*

Offline wacusiek

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 75
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poddaje sie jednak nie to. Raz są producenci na drugi dzień ich nie ma . wrrrrrrrrrrrr

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
jak raz sa raz nie ma to dodawaj jak są ;)

a tak na powaznie - nie jest to mozliwe zeby raz byli a raz nie o ile nie zmieniasz nic w kodzie, wez pod uwage to co robisz i zobacz jak sie zachowuje wyswietlanie.

ja bym zrezygnowal chwilowo z pricewars, ktore i tak nie dziala prawidlowo i wprowadzil produktry. dopiero potem dodawal i konfigurowal moduly
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-