wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.mega-market.com.pl

  • 2 Odpowiedzi
  • 4160 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline memento

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
www.mega-market.com.pl
« dnia: Październik 07, 2008, 01:04:49 pm »
Witam
Po dość długim testowaniu różnych platform sklepów internetowych zdecydowałem się na PrestaShop.
Co prawda program ma kilka wad, ale ma tez sporo udogodnień.
Dodam że prowadzę już jeden sklep na programie shoper i sporo rzeczy w nim mi nie pasuje.

adres sklepu:
www.mega-market.com.pl

Mimo że sklep już w zasadzie działa, prace nad nim ciągle trwają i pewnie szybko się nie skończą  ;D
Nad oprawą graficzną popracuję jak znajdę natchnienie.
Jak znajdziecie błędy lub nieścisłości, dajcie znać.
Krytyka bardzo mile widziana  (ciężko samemu spojrzeć oczami zagubionego klienta)  ;D

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: www.mega-market.com.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2008, 08:41:21 am »
W sumie układ czysty i bez wodotrysków. W opisach produktów "promocje" - po prawej stronie proponuję wartości umieszczone w style.css [height] ustawić na wyższe lub w ogóle się ich pozbyć. Przy dłuższym opisie produktu opis zachodzi na cenę. 
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline memento

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: www.mega-market.com.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2008, 10:21:05 am »
Dzięki za informację.

Staram się uprościć maksymalnie sklep, wywalić niepotrzebne informacje i zbędne boxy (np. bestsellery też będą do kasacji)

Prace trwają nad stroną główną, w tej chwili są tylko produkty polecane, niestety nie doszedłem do tego jak można ustalać kolejność wyświetlanych produktów a to w moich oczach dyskwalifikuje na dłuższa metę ten sposób promowania najciekawszych produktów.