wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Fennecs Template - Kilka Problemów

  • 3 Odpowiedzi
  • 3320 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline covalic

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Fennecs Template - Kilka Problemów
« dnia: Marzec 09, 2010, 07:45:41 pm »
Witam serdecznie. Jak każdy świeży użytkownik jakiegoś CMS'a mam kilka problemów z którymi nie potrafię sobie poradzić. Chodzi o skórkę podaną w tytule. Czy ktoś może się nią bawił i wie jak rozwiązać mój problem?


Po pierwsze, przycisk 'Dodaj do koszyka'. Nie wiem jak go ugryźć aby wrócił na swoje miejsce :/ Po drugie miniaturki. Już sprawdzałem z różnymi ustawieniami, część mam wyświetlaną poprawnie część nie. I trzecia - na razie - ostatnia sprawa, linki w footer. Jeżeli owe linki są przez autora tego thema dodane 'na sztywno' to moduł odpowiadający za ich wyświetlanie nie działa? Chciałbym mieć możliwość samu dodawania linków do stopki i nie chcę tego robić za każdym razem poprzez FTP. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

*

Offline szluva

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Fennecs Template - Kilka Problemów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2010, 10:01:24 pm »
Linki w stopce edytujesz w pliku /themes/fennecs/footer.tpl

Zobacz jak to wygląda u mnie: www.comfo.pl

Pozdrawiam, Szluva

*

Offline bogulom

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
    • Kosmetyki z mleka
Odp: Fennecs Template - Kilka Problemów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2010, 07:33:47 am »
Mam do Was ogromną prośbę. Czy będzie huała ta templatka na 1.2.2??? Jeżeli tak, to czy możecie opisać problemy na które natrafiliście i jak sobie z nimi poradziliście???

Chodzi o to by ściągnąć templatkę i mieć cześć rozwiązań już rozpracowanych. Po co robić to samo kilka razy i zadawać kilka razy te same pytania. Jak z tym przyciskiem??? Wrócił już na miejsce???

*

Offline covalic

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Fennecs Template - Kilka Problemów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2010, 07:47:02 pm »
Gdzie i jak edytować footer to ja wiem, ale skoro jest plugin do tego to dlaczego nie działa? :/ A przycisk, nie nie wrócił na swoje miejsce gdyż nikt nie mie podpowiedział jak mam to zrobić.