wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

studiocarrera.pl - sklep z kompozycjami florystycznymi, wiazankami

  • 2 Odpowiedzi
  • 1746 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sasa

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Witam.
Uruchomiłem niedawno swój pierwszy sklep.

Prosze o rzeczowa krytyke, co wg Was powinno sie znalesc a czego byc nie powinno.

studiocarrera.pl

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: studiocarrera.pl - sklep z kompozycjami florystycznymi, wiazankami
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2010, 07:27:32 pm »
hmm nie bardzo co tam jest komentowac - standardowy sklep
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline fenix75

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: studiocarrera.pl - sklep z kompozycjami florystycznymi, wiazankami
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2010, 10:07:50 am »
Wiem że post jest z 10 Marca 2010, ale jakoś dano nie zaglądąłem tutaj i teraz chcę nadrobić zaległości :)
to co napisze to tylko moje uwagi (krytyczne)
* Tagi - i te "fruwające" napisy od razu na górze, troche denerwuje oko, dał bym to niżej i po prawej stronie tak żeby nie rozprasząło oka, jak czytam lub czegoś szukama w menu a tak to każdorazwe wejście na strone sprawia że kątem oka widzę jak mi coś lata z boku strony.
* Treść na głównej stronie - skrócił bym do 5-6 linijek tekstu a resztę dodał do działu o nas, a produkty polecane były by wtedy bardziej widoczne a tak to jak ktoś chce to czyta to i dopiero po przescrolowaniu strony widzi produkty polecane. 
* "szukajka" - to da się przetłumaczyć na polski i zamiast search  było by Szukaj (milej dla oka ale to już szczegół) no i kolorystyka, zmień ten kolor zobacz masz odcienie zieleń, szarości i to coś. daj to w ciemyn zielonym lub ciemnym szarym, nie będzie juz tak pstrokato a będzie łaczyło się z całą kolorystyką strony.

pamiętaj to tylko moje uwagi a strona jest twoja i czy coś z tym bedziesz dalej robił czy nie to twoja prywatna sprawa (twoja piaskownica i twoje zabawki)