wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak frontu po instalce. Admin działa. help!

  • 6 Odpowiedzi
  • 4074 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline owieczka

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« dnia: Październik 13, 2008, 09:10:44 am »
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czym może być spowodowany taki stan rzeczy? Po zainstalowaniu sklepu panel administratora wywołany przez www.mojastrona.pl/mojadmin dziala natomiast sklep po próbie uruchomienia (www.mojastrona.pl/mojsklep czy tez www.mojastrona.pl/mojsklep/index.php ) niewczytuje się. To znaczy, nie wyświetla się żadna strona z błędem ale jest zupełnie pusta. Jednak wczytywanie strony kończy się.
Co mogłam schrzanić przy instalacji? Może to być coś związanego ze złym odtworzeniem praw dostępu do plików i folderów?

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2008, 02:40:13 pm »

To jest twój sklep??
No nieważne może coś chwilowo nie działa. Najpierw sprawdź czy masz plik .htaccess. Jeśli jest to wyrzuć go - może być przyczyną problemów
A panel admina powinien mieć nazwe admin[xxx] . Gdzie xxx - dowolne 3 cyfry. np. admin962

*

Offline owieczka

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2008, 10:21:03 pm »

Nie, to nie mój sklep. Nazwy użyłam przykładowej... plik htaccess miałam, usunęłam. Nic nie pomogło. Nazwę zmieniałam panelu admina ale nie sądze by nazwa miała coś do rzeczy. Owszem w poradniku jest taki przykład, żeby zmienić na taki.. ale NA PRZYKŁAD. Nazwa może być dowolna. Chyba że coś zle rozumiem...

W każdym razie - ciągle to samo- strona się ładuje a po chwili zwraca puste okno..

*

Offline owieczka

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2008, 09:52:36 am »
Czyli raczej darować sobie presta shop? Szkoda.. fajny sklepik  z tego co widac po zapleczu  :) Ja już próbowałam wszystkiego co mogłam.

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2008, 11:28:37 am »
Nie wiem czemu presta ci nie działa. Na gg napisałeś, że masz hosting na home. Ja też tam mam i chodzi bardzo ładnie.
Może skontaktuj się z home'em - mają takiego chata gdzie prawie zawsze się kogoś złapie. Tylko nie koniecznie pomogą :D

*

Offline Grexik

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2009, 07:09:57 pm »
U mnie jest taka sama sytuacja nie wiem co robić.

Może ktos pomoże???

*

Offline Alpines

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Brak frontu po instalce. Admin działa. help!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2009, 08:55:42 pm »
ktoś rozwiązał problem ?
Ja dzis zainstalowałem nową wersje i wogóle nic nie widac biała strona  i w panelu admina i  na głownej stronie ;(