wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

kategoria produktów i koszyk AJAX

  • 3 Odpowiedzi
  • 3689 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
kategoria produktów i koszyk AJAX
« dnia: Marzec 16, 2010, 11:03:05 pm »
Witam mam problem z modulem productscategory czyli "Kategoria produktów v1.2.1
Wyświetlaj produkty z tej samej kategorii na stronie produktu" nie przewija mi na boki produktów. Podejrzec mozna w moim sklepie http://www.ecocamel.com.pl

Przy okazji aby nie pisac kilku postów/ tematów chcialem spytac o koszyk AJAX u mnie na niektorych produktach dziala a na niektorych nie. w tej chwili jest wylaczony. co moze powodowac takie dziwne zachowanie? i jak to naprawic?

gdzie zmienic ilosc znakow wyswietlanych w koszyku bo ucina mi nazwy a niewidze tego kodu nigdzie.

 pozdrawiam

*

Offline REGE

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kategoria produktów i koszyk AJAX
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2010, 01:24:34 am »
Witam,
Jeżeli chodzi o przewijanie obrazków, to jest błąd w pliku /modules/productscategory/js/productscategory.js. (PrestaShop Bug Tracker - raport nr 2828)

Należy zamienić linię 7 skryptu z:$('#productscategory_scroll_right').css('cursor', position + serialScrollNbImagesDisplayed == serialScrollNbImages ? 'default' : 'pointer').fadeTo(500, position + serialScrollNbImagesDisplayed == serialScrollNbImages ? 0.2 : 1);
na:
$('#productscategory_scroll_right').css('cursor', position + pc_serialScrollNbImagesDisplayed == pc_serialScrollNbImages ? 'default' : 'pointer').fadeTo(500, position + pc_serialScrollNbImagesDisplayed == pc_serialScrollNbImages ? 0.2 : 1);

*

Offline B_E_R_E_K

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 1
Odp: kategoria produktów i koszyk AJAX
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2010, 10:29:38 pm »
Dzieki ! działa! choc z koszykiem ajax dalej nie umiem dojsc do ladu

*

Offline REGE

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kategoria produktów i koszyk AJAX
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2010, 08:30:30 pm »
Co do koszyka AJAX - ilość znaków w nazwie produktu zmienisz w pliku /modules/blockcart/blockcart.tpl operując parametrem length, w następującej linii kodu (prawdopodobnie będzie to linia 44):

<a class="cart_block_product_name" href="{$link->getProductLink($product.id_product, $product.link_rewrite, $product.category)}" title="{$product.name|escape:htmlall:'UTF-8'}">{t text=$product.name length='16' encode='true'}</a>

Czemu koszyk raz działa a raz nie - ciężko powiedzieć...