wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Integracja z allegro.pl ??

  • 28 Odpowiedzi
  • 11469 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline duch

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 18, 2010, 11:35:08 pm »
Posiadam pełną integrację z PrestaShop koszt to 200zł. Kontakt duch4ever@gmail.com

*

Offline vito_mac

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:05:44 am »
a coś więcej można wiedzieć o tej integracji ???

jakieś ekrany lub lista możliwości .... w ciemno kupowanie to też bezsens. Co do kupowania modułów jestem za ... każdy kto pracuje powinien się jakoś cenić ... panele do allegro kasują kasę co mc ... tutaj masz moduł i później nic nie płacisz ...


Pozdrawiam

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:13:34 am »
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Damian

  • cichacz
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 82
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • pora działać
    • Kosmetyka naturalna
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:55:55 pm »
Fakt faktem, jak podliczyć cenę dodatków (modułów) które by się chciało zaimplementować w swoim sklepie cena wychodzi jak rasowego płatnego skryptu sklepu z wyższej półki.
Ziarnko do ziarnka i się okazuje że Presta nie jest darmowa, nie jest tania, ba można wręcz się niezle wyportkować. To porównanie do osGold jest o tyle uderzające, że za cenę modułu do Presty masz pełen sklep (choć niestety oscommercowate toto, nikomu nie polecam). Ceny modułów niekiedy naprawdę przyprawiają o zawrót głowy, przecież to tylko moduł, kilka takich i masz płatny skrypt z supportem z owymi modułami w cenie.

*

Offline vivaldi

  • Tubylec
  • ****
  • 150
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:10:13 pm »
W zasadzie problem cen należałoby potraktować w odrębnym wątku i proponuję taki założyć bo jest o czym rozmawiać. Prawda jest taka, że o cenie decyduje autor, czy swoje "dzieło" za tę cenę sprzeda - to już inna sprawa. Jest też inna prawda która była poruszana kiedyś odnośnie cen płyt kompaktowych z muzyką. Gdyby utwór kosztował "złotówkę" to autorzy sprzedawaliby ich miliony. Nikt nigdy tego nie sprawdził ale jest w tym głębszy sens, bo politykę cenową w zasadzie powinien kształtować rynek czyli podaż i popyt...

*

Offline duch

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:17:27 am »
Czy ja wiem, do niektórych platform widziałem integracje z allegro nawet po 1.000zł...
A co do takiej zamkniętej pl, najtańsze moduły kosztują 99zł i nie ma nic za free. Zero wsparcia ze strony forum itp.

*

Offline spaceship

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:32:05 pm »
czyli trzeba zrezygnować z tak fajnego niby darmowego skryptu. Po podliczeniu wszystkiego okazało się, że finalnie darmowy skrypt kosztuje dwa razy drożej niż standardowy płatny sklep. Szczególnie dla firm, które rozpoczynają działalność w internecie i nie bardzo orientują się w temacie. Zresztą co tu gadać, pazerność ludzka nie zna granic. Rozumiem cenę mieszczącą się w 100 pln brutto. Ale naprawdę po zsumowaniu wszystkich kosztów mały i średni sklep ma w nosie darmowe oprogramowanie za które de fakto musi zapłacić grube pieniądze. A wystarczyłoby zrobić dwa rodzaje modułów - prosty jak w osc gold za np. 35pln i rozbudowany z wieloma funkcjami dla większych sklepów. Ale to jest możliwe tylko za granicą. W anglojęzycznych stronach jest wiele więcej pomocy... a zresztą szkoda pisania na temat polskich informatyków (niby jednych z najlepszych na Świecie) to i tak nic nie daje.

*

Offline intro

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Programowanie PHP, Symfony, Prestashop, eCommerce - blog programisty
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 28, 2011, 07:47:43 pm »
W sumie to nie wiem w jakiej działasz branży kolego ale z Twojego podejścia wnioskuję, że sprzedajesz towar za pół darmo.. No bo skoro oczekujesz, że ci "pazerni polscy informatycy" koniecznie powinni udostępniać owoce swojej ciężkiej pracy członkom "Szlachty Polskiej" - co to się jej wszystko ustawowo należy (którą zapewne reprezentujesz), rozumiem, że i Ty pobierasz skromne symboliczne opłaty za swoją pracę/towar. I kto tu kolego jest pazerny..? Nie ma to jak mieć pretensję do "Informatyków" (czyt. programistów) że nie można posiąść wszelkich dostępnych na rynku narzędzi w tej kosmicznej kwocie 100zł.

Kiedyś jak już ten Twój "raczkujący" biznes się rozwinie (życzę Ci tego z całego serca) zatęsknisz za czasami w których z ciężkim sercem i pretensjami musiałeś płacić po kilkadziesiąt zł za pojedynczy moduł. Zorientowani w temacie wiedzą o czym mówię.. Chciałbym kiedyś zobaczyć twoją minę jak Ci biznes urośnie i będziesz musiał bulić 20 tyś. rocznie za comarchowe ERP i na pocieszenie dodam, że nie będziesz miał alternatyw w postaci "standardowego płatnego sklepu" :-D

Co do ww alternatywy to wybacz, ale nawet mi się komentować nie chce.

Pozdrawiam ludzi myślących,  którzy szanują pracę innych. A Tobie kolego, życzę powodzenia.
Wdrożenia prestashop, modyfikacje, moduły.

devart.pl - blog o programowaniu w PHP i nie tylko

*

Offline spaceship

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2011, 12:14:11 pm »
Cały czas kręcimy się w kółko - ja mówię o małych i rozwijających się firmach, które rozpoczynają biznes w internecie. Jeśli chodzi o większe firmy, które mają już jakiś kapitał to rozumiem Ciebie i zgadzam się w całej rozciągłości.
Mam trochę doświadczenia jeśli chodzi o małe firmy i wiem, że z reguły zaczyna się sprzedaż w sieci na bazie gotowych sklepów (dużo firm zaczyna handel w sieci poprzez allegro i porównywarki internetowe). Postawiłem kilka sklepów na bazie OscGold (żeby było jasne nie tylko na nim - bo ma swoje ograniczenia, które z góry omawiam z klientem) i żaden z klientów nie narzekał - szczególnie, że ma on moduł allegro - co do pozycjonowania to ja mam na niego sposób ale to jest moje know-how - i żeby było jasne nie zdzieram za to nie wiadomo jakiej kasy - firmy płacą mi za wyniki czyli firma zarabia to i ja zarabiam. Gdy tylko sprzedaż i wejścia na sklep przekroczyły pewien limit - czyli firma zaczęła zarabiać, to nie bawimy się już w modernizacje albo przeróbkę sklepu tylko przechodzimy albo na Magento albo na profesjonalny sklep  za dość duże pieniądze.
A co do skryptu Allegro to podejrzewam, że zrobienie takiej wtyczki nie jest zbyt skomplikowane. Wiem, że za know-how się płaci - ale za podstawową wersję modułu dla małych i rozwijających się firm płacić nawet do 1 000 pln to lekka przesada.

*

Offline spaceship

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:27:52 pm »
Dodam jeszcze, że.. ERP-y to profesjonalne zaplecze dla firm. Ale Polska to nie tylko duże miasta i firmy, które profesjonalnie i z rozmachem działają na rynku. To są też małe i średnio rozwijające się firmy, których nie stać (przynajmniej na początku) na takie rozwiązania. Jeśli klient z którym zaczynałem zaczyna się rozwijać (a na Polskim rynku jest z tym bardzo ciężko - chyba że żyje się w Warszawie) to przechodzimy na poważniejszą ofertą, która jest adekwatna do tego jakie ma możliwości klient - zresztą w Warszawie właśnie tak działam. Przepraszam ale to są podstawy ekonomi rynku. Może i masz rację, że przy rozroście klienta będę miał problemy z tymi gotowymi sklepami. Ale z autopsji wiem, że jeżeli klient się rozrasta i ma środki to z chęcią wtedy ze mną współpracuje i przechodzimy na wyższy poziom - bo na początku nie zaproponowałem mu inwestycji, która przerastała go finansowo. Dzięki temu zdobywam zaufanie klienta. A z tymi mniejszymi, którzy pracują dalej na gotowym skrypcie i handlują na średnim poziomem i ciągną ten biznes od podatku do podatku, nie maja do mnie pretensji, że wyciągnąłem kasę i nic z tego nie wyszło. Ale się rozgadałem - za dużo wygadałem - ale mierzi mnie jak traktuje się klienta jak dojną krowę.

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:17:33 pm »
Tak dla przykładu, to w i-sklep.pl integracja z allegro.pl kosztuje 1900zł (pomimo, że sama platforma jest od 4900zł).

Inna sprawa, że jeśli ktoś udostępni ten moduł za pół ceny, to będzie mieć najlepszą promocję w kraju. ;)
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline spaceship

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2011, 01:02:53 pm »
Nie oszukujmy się jak ktoś inwestuje 4900 pln w sklep internetowy to już prawdopodobnie nie jest początkującym w branży albo posiada już jakiś kapitał czy to zarobiony w tej samej branży, albo zarobił gdzie indziej i inwestuje zarobek w celu powiększenia kapitału. Jest tu tysiące rozwiązań. ;)
Ale to nie rozwiązuje problemu małych i nowych firm, które dopiero zaczynają nie posiadając kapitału - w takim kraju żyjemy, że obcy kapitał ma więcej preferencji w bankach, urzędach itp. itd. Zresztą ten moduł za 1900 pln pewnie nie jest modułem prostym - posiada dużo więcej możliwości niż zwykły moduł allegro jaki jest zaimplementowany np. w OscGold. Także, przykładowa cena za prosty moduł Allegro do Prestashop, którą podałem w moich postach powyżej nie jest IMO za pół darmo, tylko jest ceną realną i rozsądną.  :)
Dając cenę do 50 pln brutto za podstawowy moduł - podejrzewam, że mógłby zarobić  dużo więcej niż przy zbyt wygórowanej cenie - sprzedałby ich po prostu dużo więcej. Jeżeli chciałby zarobić więcej na większych sklepach potrzebujących modułu allegro o bardziej zaawansowanych funkcjach - to już jego indywidualna sprawa. Choć i tu mam swoje zdanie. Trzeba po prostu trochę zdrowego rozsądku i wiedzy o rynku i ich potrzebach, a także jak chce być postrzegany jako firma. Przecież kombinatorstwo w biznesie działa na krótką metę. Przykładów jest wiele. Niestety w Polsce jeszcze pokutuje działanie, że jak nie zarobisz w pierwszym roku działalności to możesz zwijać interes aczkolwiek jest i druga strona medalu - rynek Polski to typowy złodziejski kapitalizm. Firmie i ludziom, którzy maja własna inicjatywę podcina się skrzydła już na poziomie Państwa. Czasami nie dziwie się tym, którzy kombinują a właściwie próbują lawirować na granicy prawa - szkoda, że ja tak nie potrafię.




*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2011, 02:41:40 pm »
Cały czas kręcimy się w kółko - ja mówię o małych i rozwijających się firmach

...tak sobie czytam ten watek az w koncu postanowilam sie odezwac...
o jakich poczatkujacych firmach mowisz? jak rozkrecasz interes to szczegolnie na starcie wymagane sa inwestycje. male i rozwijajace sie firmy potrzebuja na jakikolwiek start 15-30tys zl.... nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. integracja kosztuje 100zl jednorazowo a ty krzyczysz ze to drogo? teraz za tyle to sie kilka bulek i mleko kupuje a nie firmy zaklada. to ze zrobiles kilka sklepow na oscgold dla ludzi ktorzy nie wiedza jak wyglada klawisz enter nie robi z ciebie zadnego znawcy rynku wschodzacych firm. bo sam nie prowadzisz zadnej. dorabiasz sobie klikajac w klawaiture ot i tyle.

nie oszukujmy się jak ktoś inwestuje 4900 pln w sklep internetowy to już prawdopodobnie nie jest początkującym
.
jak ktos tyle inwestuje to wlasnie znaczy ze jest poczatkujacy..... bo chyba nie oczekujesz ze wystartujesz z udanym i przynoszacym zyski juz po miesiacu interesie majac 50zl w kieszeni. zejdz na ziemie.

nikt kto inwestuje i ma rozum nie robi tego po najnizszych kosztach. regula jest prosta. you get this what you pay for - kupujesz modul za 50zl - dostajesz modul za 50zl (i wsparcie tez tyle warte.).
za chwile zaczniesz plakac ze znalazles modul za 50zl ale jest tak prosty ze wg ciebie powinien byc za darmo!


Trzeba po prostu trochę zdrowego rozsądku i wiedzy o rynku i ich potrzebach
.
No tak, a ty to wszystko masz Panie Ekspercie.
Szkoda ze Twoje posty sa najdluzszymi na forum ale tak na prawde jak sie je czyta to smiech ogarnia ile mozna sie rozpisywac na temat o ktorym nie ma sie zielonego pojecia.
Pozdrawiam

*

Offline spaceship

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:55:16 pm »
Może stykamy się z innymi klientami :D. Ja znalazłem swoją nisze, i fajnie, że Ty ją masz ale faktycznie  ;D szkoda czasu na dyskusje - życzę powodzenia w interesach - i mówię tu całkiem poważnie - bez jakichkolwiek podtekstów.