wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Integracja z allegro.pl ??

  • 28 Odpowiedzi
  • 11468 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gynox

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Integracja z allegro.pl ??
« dnia: Kwiecień 08, 2010, 12:32:36 pm »
Witam jest jakis sposob zeby zintegrowac preste z allegro.pl ??? Nie wiem zeby wyswietlaly sie produkty ze sklepu na aukcjach albo cos tego typu ?? Pozdrawiam

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2010, 11:24:18 pm »
Mam takie samo pytanie jak przedmówca. Czy jest lub jest tworzona integracja z allegro? to jest jedna z ważniejszych opcji. Nigdzie nie mogę jej znaleźć więc zakładam, że jej nie ma. Czy jest w planach?

*

Offline OtherCoder

  • Użytkownik
  • **
  • 35
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:30:05 am »
jest takie coś jak http://baselinker.com nie jest t wprawdzie moduł ale współpracę z allegro  w jakiś sposób ułatwia.

Jest w zasadzie był http://simasted.pl/autor_strony/portfolio/php/1/ gdyby namówił autora można by to rozwijać dalej przez niego lub przez społeczność.


w sieci jest sporo ogłoszeń w temacie  aby ktoś komuś taki  moduł zbudował ale odzew marny chyba z powodu często zmieniającego się api allegro.  Gdybyśmy zebrali 3-4 osoby które chciały by nad tym usiąść to można by coś ciekawego zrobić ;)

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:12:09 pm »
Bardzo podoba mi się sklep prestastore, jednak brak integracji z allegro.pl chwilowo dyskwalifikuje go jako narzędzie pracy (fajnie było by mieć integrację również z swistak.pl ale powiecie, że wydziwiam:) ) no nic, mam jeszcze czas więc poczekam z miesiąc na rozwój sytuacji. Bedę ten post monitorował codziennie w nadzieji  na jakiś przełom.

A może tak zebrać chętnych na integrację z allegro i świstakiem i zachęcić do pracy programistów?

pozdrawiam

*

Offline James

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:50:38 pm »
a moze dobrowolna zrzutka, kazdy da pare zlociszy, a moze jakis programista dolozy cegielke w rozwoj na rzecz spolecznosci i obnizy wymaganiai finansowe... :)

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:13:15 pm »
witam serdecznie osoby zainteresowane integracją proszę o kontakt - posiadam taką integracje - mam ją na sprzedaż !!

osoby zainteresowane proszę pisać na gg lub pw

gg w stopce


pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2010, 01:02:23 am »
integracja z allegro i świstakiem? jaka cena?

pozdrawiam

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2010, 06:36:50 pm »
allegro od 350 świstak 300
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2010, 03:07:40 pm »
allegro od 350 świstak 300

650? za niecałe 400 można kupić oscgold gotowy sklep z zaimplementowanymi integracjami z tymi aukcjami :( drogo coś

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2010, 03:37:45 pm »
ale nie tak funkcjonalny i fajny jak presta - oscgold ogólnie nie jest chyba zbyt dobrym systemem
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:36:48 pm »
ale nie tak funkcjonalny i fajny jak presta - oscgold ogólnie nie jest chyba zbyt dobrym systemem

Presta jest fajna dlatego, że jest darmowa. Taka cena za moduły jest lekką przesadą. Proponuję płatne allegro dla sprzedaży swoich produktów a nie darmową reklamę swojej strony z płatnymi dodatkami dla... darmowego sklepu. Czy jest na sali moderator?

*

Podemski

  • Gość
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2010, 08:26:25 am »
Prestashop jest fajna bo jest darmowa? Nie, jest po prostu niezła technicznie.

Jeśli uważasz, że bardziej opłaca się zainwestować w oscGold - proszę bardzo.

Moderator? Cóż chcesz ode mnie? :)

Proszę Cię skończ pisać jacy to programiści są źli i nie dobrzy bo pobierają pieniądze za dodatki do softu open source... ;]

Poza tym... czy aby oscGold nie jest kodowany? :) Co jest zresztą naruszeniem licencji GNU? :)

*

Offline dragi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 04, 2010, 10:22:05 am »
Prestashop jest fajna bo jest darmowa? Nie, jest po prostu niezła technicznie.

Jeśli uważasz, że bardziej opłaca się zainwestować w oscGold - proszę bardzo.

Moderator? Cóż chcesz ode mnie? :)

Proszę Cię skończ pisać jacy to programiści są źli i nie dobrzy bo pobierają pieniądze za dodatki do softu open source... ;]

Poza tym... czy aby oscGold nie jest kodowany? :) Co jest zresztą naruszeniem licencji GNU? :)

Nie upieram się przy OSC czy innym sklepie, nie ma idealnego programu bo każdy ma zalety czy wady. Podałem tylko przykład ile można przepłacić kupując za 350zł moduł a za tyle można kupić już goły sklep. Krew mnie zalewa jak ktoś próbuje coś tu sprzedawać i to za nie małe pieniądze. Od tego jest miejsce na reklamę u góry? co chce od moderatora? porządku!

Nadal czekam na integrację z allegro :)

*

Podemski

  • Gość
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 04, 2010, 10:27:13 am »
Cytuj
odałem tylko przykład ile można przepłacić kupując za 350zł moduł a za tyle można kupić już goły sklep.

A ja Ci napisałem, że te gołe tanie skrypty są zabezpieczone i nie znajdziesz wielu, którzy cokolwiek Ci tam dopiszą.

Czy przepłacasz? Nie. Inwestujesz.

Widzę, że chciałbyś wydać 0 zł za sklep i zbijać na nim kokosy, a najlepiej jeszcze w powiązaniu z Allegro.

Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem modułu tutaj zaprezentowanego to nie. Kto Cię zmusza? Wydaj 350 zł na oscGold.

Myślę, że nikt nie wypuści dobrej jakościowo integracji z Allegro za darmo ;]

I tylko jeszcze jeden paradoks podam. Piszesz, że to oprogramowanie jest za darmo, trzeba tak to promować itd... zapraszam na www.prestastore.com, czyj to sklep? Twórców Prestashop.

Proszę Cię przestań tutaj komentować jacy my to źli i nie dobrzy, a na dodatek drodzy. Jeśli nie jesteś zainteresowany i wolisz zainwestować pieniądze gdzie indziej - proszę bardzo.  A jeśli uważasz, że open-source trzeba rozwijać - to rozwijaj Prestashop. Dopisz coś.

*

Offline intro

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Programowanie PHP, Symfony, Prestashop, eCommerce - blog programisty
Odp: Integracja z allegro.pl ??
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:53:39 am »
Osobiście podpisuję się pod tym i w pełni popieram to co Krystian napisał.

Pewnie byście chcieli, żeby Wam najlepiej postawić cały sklep , zrobić migrację ze starego os-commerce'a, zintegrować płątności, nałożyć nową grafikę, zintegrować porównywarki i allegro, ale tak żeby się zmieścić w 300zł.

Ludzie czy Wy nie potraficie pomyśleć przez chwilę..? Ja wiem nie każdy się musi znać na technicznych sprawach, ale na miłość boską to wszystko co wyżej opisałem kosztuje nas, programistów masę czasu, najczęściej NASZEGO WOLNEGO czasu bo większość ma normalną pracę. A Wy narzekacie, że za wykonaną pracę ktoś oczekuje godziwego wynagrodzenia. Normalnie szok i przerażenie mnie ogarnia.

Pozdro dla programistów! 
Wdrożenia prestashop, modyfikacje, moduły.

devart.pl - blog o programowaniu w PHP i nie tylko