wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

komentarze kupujących po tranzakcji

  • 4 Odpowiedzi
  • 2332 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Mieszko Żuchowicz

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
komentarze kupujących po tranzakcji
« dnia: Kwiecień 13, 2010, 01:17:36 pm »
witam, jestem nowy na forum. czytam Was panowie jak mam problem ze swoim prestashopem i pomagacie. dzięki za wszelkie informacje! zapytanie z mojej strony otóż, panowie i panie. Czy jest ktoś kto rozwiązał problem z komentarzami klientów po dokonaniu zakupów? tzn z działania allegro, jest ok to pozytywny komentarz.
Super byłoby okno na głównej stronie z przewijającymi się komentami razem z nickami osób piszących te komenty. Wiadomo że wszystko co tam by było musiałoby przejść przez ręce admina bo nie każdy zostawi POZYTYWA albo bluzgi jakieś polecą, nie koniecznie ze strony klienta ale ze strony konkurecji.

rozwiązał ktoś ten problem może? czy to tylko moja propozycja? pozdrawiam wszystkie mądre głowy!

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: komentarze kupujących po tranzakcji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2010, 06:40:44 pm »
Ja myślałem o czymś podobnym, ale na zasadzie... lista produktów i komentarze.
Ale zasada jest podobna :-)

Nie miałem czasu do tego usiąść ;-)

Pomysł jest dobry!


*

Offline Mieszko Żuchowicz

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: komentarze kupujących po tranzakcji
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2010, 08:32:18 pm »
jest taki moduł do komentarzy produktów,  Komentarze produktu v0.2 ale działa w ten sposób iż pod każdym produktem zostawia się komenty do produktu. ale to na stronie produktu, czy komenty przechodzą przez ręce admina nie wiem, ale nie o to mi chodzi. mając np: tysiąc produktów ile komentów jest potrzebnych, ilu kupujących i ilu zostawiających info. by te komenty łechtały klienta musi ich być np sporo, a zawsze pierwsza myśl w przypadku np 2 super komentów, 1 myśl to że sprzedawca sam je zrobił :(

*

Offline strong

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: komentarze kupujących po tranzakcji
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:01:19 pm »
Ja pamiętam wstawiłem negatywną opinie o produkcie w sklepie internetowym www.led-lux.pl.
I nigdy tam się nie ukazała. W skali 1-5 dałem 1. Były tylko z opisami 5. Moim zdaniem jeżeli są wszystkie opinie produktów na 5 to jednak może być coś podejrzane. Teraz już się nigdy nie patrzę o opiniach produktu na stronie sklepu jedynie szukam na forum. Z resztą kto będzie dopuszczał opis że sprzedaje bubel  :D . Więc po co taki moduł.

*

Offline Mieszko Żuchowicz

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: komentarze kupujących po tranzakcji
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2010, 01:24:55 pm »
na to nie mamy wpływu, to zależy od kupującego. allegro ma coś jak spory ale nie ma sensu sobie wytykać błędów. dlatego najlepiej nie publikować negatywa ale wyciągnąć wnioski z niego i np wycofać produkt dokonać poprawek itd. widzisz sam, teraz wystawiłeś im opinię że nie byłeś zadowolony i mimo iż wielu nie słyszało o tym sklepie już nie jest do niego przekonana :) a sam z ciekawości zobacz czy nie ma już wadliwego produktu. Ktoś ma pomysł na ten moduł do komentarzy ? pozdrawiam!