wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

kilka pytan :)

  • 2 Odpowiedzi
  • 2390 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lorkos

  • Nowy
  • *
  • 11
  • -1
kilka pytan :)
« dnia: Maj 01, 2010, 10:54:20 pm »
jak wyłaczyc opcje szukaj na gorze strony(lub ja przesunac)?
jak wylaczyc mape strony?
skad pobrac i gdzie wrzucic nowe szablony oraz czy po zmianie szablonu kategorie,produkty i ustawienia zostana czy bede musiala wszystko od nowa wpisywac?
jak dodac platnosci dotpay?
jak dodac nowy panel jako reklama? gdzie moglabym umiescic kilka reklam pionowo?
jak zrobic zabezpieczenie strony,ze jakbym zle cos zainstalowala iby mi sie wszystkow  sklepie posypalo to moglabym ,,wrocic,, do dzialajacego sklepu sprzed kilku dni ?
Jak ustawic aby nazwa w kategoriach byla w innym kolorze?
przepraszam,ze tyle pytan ale mam z tym problem a nie chce do kazdego pyt zakladac nowego tematu

*

Podemski

  • Gość
Odp: kilka pytan :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2010, 02:25:45 pm »
Cytuj
jak wyłaczyc opcje szukaj na gorze strony(lub ja przesunac)?

W global.css, szukasz "search". Lub moduły -> pozycja - usuwasz blok wyszukiwania z HEADER.

Cytuj
jak wylaczyc mape strony?

Link czy całość? Jeśli link to moduły -> pozycje - linki stałe.

Cytuj
skad pobrac i gdzie wrzucic nowe szablony oraz czy po zmianie szablonu kategorie,produkty i ustawienia zostana czy bede musiala wszystko od nowa wpisywac?

Z internetu. Tak - produkty, kategorie itd. zostaną.

Cytuj
jak dodac platnosci dotpay?

Zainstalować moduł który dostępny jest na tym forum i w oficjalnej polskiej paczce.

Cytuj
jak dodac nowy panel jako reklama? gdzie moglabym umiescic kilka reklam pionowo?

Posłużyć się modułem "Wstaw kod", albo poszukać modułu "Prestashop add stuff". Reklamy statyczne można też wstawić edytując swój theme.

Cytuj
jak zrobic zabezpieczenie strony,ze jakbym zle cos zainstalowala iby mi sie wszystkow  sklepie posypalo to moglabym ,,wrocic,, do dzialajacego sklepu sprzed kilku dni ?

Prestashop umożliwia tworzenie kopii bazy danych, a zapewne Twój dostawca hostingu robi kopie zapasowe. Najlepiej skontaktować się z dostawcą hostingu i dowiedzieć się co ile robione są kopie.

Cytuj
Jak ustawic aby nazwa w kategoriach byla w innym kolorze?

W katalogu Twojego szablonu, /css/global.css

#######################################
Żadnych modyfikacji zaawansowanych w wyglądzie nie zrobisz bez znajomości css i html. Nikt na tym forum nie będzie tego uczył, także przed kombinacjami z modyfikacją plików źródłowych szablonów Prestashop warto odwiedzić stronę poświęconą html i css np.

http://kurs.browsehappy.pl/

*

Offline lorkos

  • Nowy
  • *
  • 11
  • -1
Odp: kilka pytan :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2010, 09:54:57 pm »
zainstalowalam nowy szablon i teraz nie moge znalezc opcji zmiany bannera na samej gorze. pomoze ktos :(