wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wersja 1.1 Beta 2

  • 4 Odpowiedzi
  • 5729 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Wersja 1.1 Beta 2
« dnia: Listopad 03, 2008, 11:47:37 am »
Changelog tutaj.
Podoba się m.in. ...
- MO : New module wishlist
- MO : New module product comments

*

Offline qrczak

  • Tubylec
  • ****
  • 186
  • 1
  • Jello Biafra
  • Status: Właściciel
Odp: Wersja 1.1 Beta 2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2008, 12:52:37 pm »
Właśnie testuje. Jest kilka istotnych zmian np. rozbudowane statystyki. Naprawdę robi wrażenie.
Dalej znak wodny na fotkach. No i CMS - prosty ale chyba jak na strony "sklepowe" wystarczający. Kupony rabatowe można ograniczyć do wybranej kategorii. Mozna wykonywać backupy bazy danych - niestety tylko ręcznie nie ma automatu, choć byc może zrobią tak, że będzie jakiś plik, który doda sie do crona i bedzie sie to automagicznie robiło :-)
Zauważyłem jeden problem z PDF, nie mogę generować PDFów jeśli jest ustawione inne kodowanie niż iso-8859-1. Jeśli jest inaczej wyskakuje błąd. No ale to BETA więc może poprawią.
Dodali też ciekawe narzędzie "Image mapping". Wgrywamy fotkę, która ma byc jako fotka główna dla kategorii "Laptopy". Na fotce są trzy laptopy, zaznaczamy pierwszy i pojawia się pole do wpisania nazwy produktu, który jest juz w sklepie (podczas wpisywania pojawiaja się podpowiedzi), wybieramy produkt a na stronie kategorii jak najedziemy myszą na miejsce naszego zaznaczonego laptopa to pokaże sie opis z fotą produktu, który wybraliśmy. Mam nadzieję, że załapiecie o co kaman.

Pozdrawiam

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: Wersja 1.1 Beta 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2008, 03:32:10 pm »
Ale będę miał tłumaczenia :D

*

Offline luki

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Wersja 1.1 Beta 2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2008, 03:29:15 pm »
a orientuje się ktoś jak zrobić tłumaczenie do nowej wersji ?


*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Wersja 1.1 Beta 2
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2008, 06:47:20 pm »
Witam,
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Już miałem wdrażać sklep... a tu taka niespodzianka. Teraz nie wiem czy mam czekać (nie wiadomo ile) czy jednak postawić sklep na dostępnej stabilnej wersji 1.0 :-\
Tak w ogóle jestem pod wrażeniem polskiego wsparcia tego projektu. To mnie się bardzo podoba.
Pozdrawiam
Krzysiek