wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

friendly URL

  • 4 Odpowiedzi
  • 3284 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Brairius

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
friendly URL
« dnia: Maj 27, 2010, 03:57:00 pm »
Podczas edycji juz dodanych produktów wszystko idzie bez błędnie natomiast juz podczas dodwania nowego produktu dla danej katergoii wyskakuje mi taki error :

1 error

   1. the field friendly URL is required at least in English (English)

Nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Juz mase czasu nad tym spędziłem i nic mi nie przychodzi do głowy jak to naprawić. Kombinowałem z nazwami ze znakiem ,,_,, oraz czytałem fora gdzie niby rozwiązaniem jest : Click here to improve product's rank in search engines (SEO) klikniecie tego,ale to nic nie daje,nic sie nie dzieje po kliknięciu. Nie mam pojęcia co może być bezpośrednim błedem i widze ze wiele osób ma ten sam problem.
Zastanawiałem się czy może ma to związek ze gdy edytujemy główną kategorię to jest ważne co na dole wpiszemy w friendly URL aby w dodanym produkcie to było także zawarte.Może coś z tym.

Bardzo proszę o fachową pomoc gdyż już skończyły mi się pomysły.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: friendly URL
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2010, 04:06:11 pm »
własz w produkcie seo i wpisz tam nazwy....
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline Brairius

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: friendly URL
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2010, 10:33:07 pm »
Chodzi o to  =  SOE Click here to improve product's rank in search engines (SEO)   ??? Jesli tak tak nie moge na to kilknąć,jesli źle to rozumiem to prosze o wyjaśnienie dokładne

*

Offline runy

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: friendly URL
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:31:20 pm »
musisz mieć włączoną obsługę javascript w przeglądarce. kiszka prestashop, dla mnie to dosc powazny błąd :(

*

Offline vivaldi

  • Tubylec
  • ****
  • 150
  • 0
Odp: friendly URL
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:47:56 pm »
Odpowiedź jest bardzo prosta.
Jeśli masz dwa języki to nazwa produktu który potem będzie "frendly" musi być po naszemu i ichniemu (choćby taka sama ale być musi!).
Wprowadź nazwę produktu dla jezyka angielskiego a automatycznie skopiuje się ona do SEO friendly dla języka angielskiego.