wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Ankieta

czy moduł AIG jest przydatny w sklepie prestashop

tak
3 (75%)
nie
1 (25%)
nie wiem
0 (0%)

Głosów w sumie: 4

Moduł AIG e-raty

  • 4 Odpowiedzi
  • 2703 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maks-com

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Moduł AIG e-raty
« dnia: Maj 27, 2010, 08:48:50 pm »
Witam
Mam do sprzedania moduł AIG e-raty. Zainteresowanych zapraszam na maks-com@maks-com.pl
www.maks-com-sklep.pl 
Moduł napisany przez programistę, z konfiguratorem, zaakceptowany przez programistę AIG. Pomoc przy wdrażaniu, czas instalacji 5 minut. ZAPRASZAM

*

Offline maks-com

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Moduł AIG e-raty
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2010, 12:36:51 pm »
Witam
Mam do sprzedania moduł AIG e-raty. Zainteresowanych zapraszam na maks-com@maks-com.pl
www.maks-com-sklep.pl 
Moduł napisany przez programistę, z konfiguratorem, zaakceptowany przez programistę AIG. Pomoc przy wdrażaniu, czas instalacji 5 minut. ZAPRASZAM MODUŁ JUŻ DZIAŁA I JEST WDROŻONY!!!!

*

Offline maks-com

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Moduł AIG e-raty
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2010, 08:11:25 pm »


Płatności e-ratami AIG są obecnie akceptowane, (podpisania i wysłana umowa na raty przez internet) lada moment wszystko będzie działać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wdrożeniem to zapraszam na maks-com@maks-com.pl

*

Offline maks-com

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Moduł AIG e-raty
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2010, 01:03:15 pm »
Płatności e-ratami AIG są obecnie akceptowane, (podpisania i wysłana umowa na raty przez internet) lada moment wszystko będzie działać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wdrożeniem to zapraszam na maks-com@maks-com.pl


Moduł w pełni sprawny i zaakceptowany, zapraszam do zakupów. Wstępna cena ustalona na 199 zł z licencją, pomocą programisty przy wdrażaniu oraz fakturą vat.

zapraszam na maks-com@maks-com.pl

*

Offline OtherCoder

  • Użytkownik
  • **
  • 35
  • 0
Odp: Moduł AIG e-raty
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2010, 05:59:31 pm »
Nie zaśmiecaj forum to nie jest dział Giełda ;)

Pozdro