wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

nowe stany magazynu

  • 2 Odpowiedzi
  • 1748 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sznoorek

  • Tubylec
  • ****
  • 178
  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Nimfka - artykuły zoologiczne
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: Właściciel
nowe stany magazynu
« dnia: Czerwiec 01, 2010, 10:36:26 pm »
Witam!
Na początku powiem ze jestem pod wielkim wrażeniem funkcjonalności tego sklepiku.

1) Mam zapytanie w jaki sposób można za pomocą csv aktualizować stany magazynu? Nie chce osobnej aplikacji tylko bezpośrednie z panelu importować pliki.
2) Pracuje w firmie która prowadzi sklep internetowy, mamy możliwość zaciągania naszych stanów (csv z optimy) i pokazuje produkty które mamy jako dostępne. Możemy również zaciągać stany naszych dostawców i jeżeli jest jakiś produkt którego my nie mamy wyświetla się pod zamówienie, jeżeli dostawca nie ma to dopiero niedostępne. Jest szansa na takie ustawienie i takie importy stanów?

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: nowe stany magazynu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2010, 08:36:26 am »
powiedzmy że własnie wczoraj skonczyłem pisać skrypt który importuje i exportuje produkty do sklepu. Ale pewnei twoja struktura csv będzie inna niż ta która jest normlanie z presty.. jak co moge zmodyfikować swój kod pod twoja csv i jakoś możemy sie dogadać - wiecej info na gg (gg w stopce)
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline keczerad

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-mo.pl
Odp: nowe stany magazynu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2010, 01:24:00 pm »
1) Mam zapytanie w jaki sposób można za pomocą csv aktualizować stany magazynu? Nie chce osobnej aplikacji tylko bezpośrednie z panelu importować pliki.

Z punktu widzenia biznesu to założenie jest bardzo kosztowne. Po co takie coś w XXI wieku robic samemu z panelu presty. Przy jednej transkacji dziennie to ma sens, ale jak będziesz mial kilkanaście zamówień dziennie to stany będą cały czas nieaktualne, nie mówiąc o tym że aktualizacja ręczna to jest koszt, bo trzeba na to poświęcić czas nawet 10 minut, klika razy dziennie to jest dużo. Nie mówiąc o tym że pracownik napewno nie będzie tego robil co chwila i w pewnym momencie zapomni.
e-mo.pl
Jednym słowem integracja
-----

http://www.e-mo.com.pl/