wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep po angielsku panel po polsku

  • 5 Odpowiedzi
  • 8711 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slave89

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Sklep po angielsku panel po polsku
« dnia: Czerwiec 12, 2010, 12:23:53 pm »
Witam,

W jaki sposób mogę ustawić sklep aby panel był po polsku ale sklep (widoczny dla klienta) po angielsku?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

*

Offline Amiga1200

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • sklep-sudbury
Odp: Sklep po angielsku panel po polsku
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:41:37 pm »
witam. ja też przyłączam się do pytania - którą wersję presty mam zainstalować, EN czy PL? sklep będzie po polsku (z czasem też EN wersja) ale domena w UK (.co.uk) i ceny w funtach? można zainstalować polską wersję, a później zmienić walutę? sorry za lamerskie pytanie, ale jestem beginner.. mam nadzieję że ktoś wie coś na ten temat, pozdrawiam.

*

Podemski

  • Gość
Odp: Sklep po angielsku panel po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2010, 12:53:04 pm »
Od wersji 1.3.1 prestashop każdy administrator może zapamiętać sobie swój własny język panelu administracyjnym, oczywiście mając np. zainstalowany język angielski i polski muszą być one włączone w ustawieniach językowych.

*

Offline Amiga1200

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • sklep-sudbury
Odp: Sklep po angielsku panel po polsku
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2010, 01:28:48 pm »
czyli nie ma różnicy jaką wersję zainstaluje, zawsze mogę doinstalować język PL do wersji oryginalnej? nie ma dla mnie znaczenia w jakim języku będzie panel, ważne jest, żeby mieć polskie znaki na stronie i ceny w funtach. jeżeli zainstaluje polską wersję domyślna waluta to PLN, będę mógł ją zmienić? dzięki za odpowiedź.

*

Podemski

  • Gość
Odp: Sklep po angielsku panel po polsku
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2010, 01:32:45 pm »
Możesz mieć wersję językową jaką chcesz praktycznie, wszystkie masz do pobrania ze strony prestashop.com, możesz mieć język rumuński a walutę z indonezji, nic nie stoi na przeszkodzie.

*

Offline Amiga1200

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • sklep-sudbury
Odp: Sklep po angielsku panel po polsku
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2010, 01:38:07 pm »
to właśnie chciałem wiedzieć, dzięki  :D