wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[ZLECĘ] instalację skryptu "zaufane opinie" i modyfikacja kodu...

  • 0 Odpowiedzi
  • 1835 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zzzenek

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
[ZLECĘ] instalację skryptu "zaufane opinie" i modyfikacja kodu...
« dnia: Czerwiec 16, 2010, 08:21:58 am »
Witam posiadam sklep z narzędziami. W chwili obecnej jest zintegrowany z okazje.info i z ceneo.pl W związku z tą drugą integracją czyli z ceneo chciałbym dokonać prostych zmian ale niestety nie zam się na tym.
Do zainstalowania jest skrypt "zaufane opinie" do tego jest instrukcja:
"Pobrany z panelu sklepowego Ceneo skrypt z poprawnie uzupełnionymi parametrami należy
umieścić pomiędzy tagami <BODY> i </BODY> na stronie potwierdzającej złożenie
zamówienia w sklepie - ostatniej stronie procesu składania zamówienia w obrębie jednej sesji
przeglądarki.
Jeżeli sklep wymaga potwierdzenia zamówienia e-mailem, skrypt nie może być umieszczony
na stronie potwierdzającej, do której link wysyłany jest w e-mailu."

To pierwszy element który trzeba zainstalować w moim sklepie. Druga sprawa to dostępność produktów w sklepie. Szukając czegoś na ceneo pojawia się lista sklepów poszeregowanych kolejno według cen. Jest tam kolumna "dostępność". Chciałbym żeby tak zmodyfikować kod żeby wyświetlał się status "dostępny" w przypadku kiedy towar jest dostępny. Podobno do tego potrzebna jest znajomość php tak mi powiedział pracownik ceneo.
Oczywiście szukam kogoś kto się na tym zna i kto nie popsuje mi sklepu bo nie mam możliwości choć na chwilę zawieszenie jego działalności.

Jeżeli ktoś chciałby się podjąć wykonania tego co napisałem proszę o kontakt:

firmakenez@interia.pl