wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

porzucone koszyki

  • 5 Odpowiedzi
  • 4797 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tlucid

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
porzucone koszyki
« dnia: Lipiec 03, 2010, 02:01:50 pm »
Witam,

śledząc poczynania swojego sklepu widzę dosyć duży współczynnik porzuceń koszyka.

Próbuję z tym trochę walczyć, przede wszystkim wywaliłem z rejestracji zbędne pola formularza typu data urodzin, płeć, województwo..

Dodatkowo dzisiaj dodałem tekst przy podaniu adresu e-mail:

wyglada to tak:

http://mellerud.com.pl/sklep/authentication.php

No i kilka pytań :) Co myślicie o takim rozwiązaniu ?
W jaki sposób wy "walczycie" o potencjalnych klientów?
Co myślicie o zakupach bez rejestracji - gra "warta świeczki" ?
Może jakis tutorial / gotowe rozwiązanie, jak dodać funkcjonalność zakupów bez rejestracji ? :)

Pozdrawiam

p.s. jak poprawnie "dodawać" dodatkowe pola  do plików tłumaczenia pl.php ? W moim przypadku "Sztywno" wpisałem to w authentication.tpl

*

Offline tlucid

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: porzucone koszyki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2010, 10:48:51 pm »
hm..

nikt nie ma nic do powiedzenia w tym temacie ?

*

Offline stoper

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
Odp: porzucone koszyki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2010, 03:57:26 pm »
Nie gniewaj się ale sklep nie wygląda zbyt zachęcająco, może ludzie łażą dodaj sobie ale nie finalizują bo sklep wygląda jak nie dokończony a nawet nie działający. To moje zdanie takie mam odczucia jako potencjalny klient.

*

Offline tlucid

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: porzucone koszyki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:45:02 pm »
dzieki za wskazowki ;)

a mozesz mi podpowiedziec co sprawia takie wrazenie ? czy fakt, ze to tylko standardowy szablon graficzny presty, czy jakies konkretne inne elementy (lub ich brak)?

Pozdrawiam

*

Offline vivaldi

  • Tubylec
  • ****
  • 150
  • 0
Odp: porzucone koszyki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:16:39 pm »
Łapanka na "nie rejestracje" przynosi efekty - porzuconych koszyków będzie znacznie mniej. Inna sprawa, że żadnym sposobem nie da się ich uniknąć. Chyba, że będziesz rozdawał za darmo.
Twój sklep jest szary. Pomyśl jak go "uatrakcyjnić dla klienta". Pomyśl kim są Twoi klienci... Pamiętaj! Kobiety widzą kolory... :)

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: porzucone koszyki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2010, 09:49:41 pm »
Czego chcesz się spodziewać po klientach w twoim sklepie kiedy wchodzą na twój sklep widzą "no mam sklep, nie zainwestowałem w niego ale kup coś plxplxplxpxlx", a klient nie głupi i pójdzie do konkurencji w której zobaczy "zostań u mnie, tutaj udadzą ci się zakupy i mile spędzisz czas".

druga rzecz ile już jest sklepów na domyślnym wyglądzie presty oraz B&W - a ludzie to widzą... i potem myślą kopia/plagiat i odchodzą.

Więc reasumując jeśli nie inwestujesz w to nic nie zyskasz, proste!
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com