wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkowników

  • 7 Odpowiedzi
  • 5944 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Armorek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
A więc mam skrypt na OVH, niby przeczytałem opis na oficjalnym forum EN i też PL, Starałem się ustawić odpowiednie CHMODY, dodałem .htaccess, instalacja wystartowała, dalej ,dalej, dalej... wszystko łądnie pieknie.
Zmieniłem nazwę admina itd.

Po próbie logowania link mnie odsyła do brakującego folderu np.
http://www......com/..../PrestaShopPL_1.3/admin/l/
za innym razem (następną instalacją) to był folder /8/
A czegoś takiego ogólnie w adminie nie ma więc mam Not Found
* oczywiście tu dla przykładu użyłem "admin"

Sama strona niby funkcjonuje, znaczy zainstalowała się ale np rejestracja też dziwnie przebiega bo wysyła mejla z hasłem do użytkownika ale zalogować się jako użytkownik nie można, tzn. logowanie wraca do punktu logowania
Wystąpił 1 błąd : 01. błąd autoryzjacji

No i nie wiem czyżbym nie dał odpowiedniego CHMODA tam gdzie trzeba ? nie sądzę bo starałem się zrobić to zgodnie z instrukcją. Nie wiem co poradzić.

Pozdrawiam.

*

Offline OtherCoder

  • Użytkownik
  • **
  • 35
  • 0
A co to za wersja sklepu i skąd? Na początek spróbuj po prostu wrzucić instalkę na serwer bez ustawiania niczego i  tak zainstalować.  

Gdybyś stworzył dla mnie  dodatkowe konto  na serwerze mógłbym sam sprawdzić proces instalacji.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2010, 09:28:49 am wysłana przez OtherCoder »

*

Offline Armorek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkow
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2010, 12:40:47 pm »
sprawdze jeszcze raz bez ustawiania i zobaczymy odezwe się itd.
to jest wersja stąd
 PrestaShopPL_1.3.zip  - wersja 1.3.1 - Revision 24* (aktualna)
Najnowsza wersja polska bazująca na PrestaShop 1.3.1.1 wydanym 3 czerwca 2010. 
Coś obawiam się że może to i wina SSL że nie można się zalogować bo testuje też inny skrypt sklepu i tak samo, zainstaluje się a zalogować się nie da a mam też forum phpBB i działa.

*

Offline Armorek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkow
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2010, 02:48:29 pm »
ale polewka, tak samo a nawet gorzej dla zwykłego użytkownika. Zaraz to oporządze i mogę dać ci ftp i chyba mysql w prywatnej wiadomości żebyś sam przetestował.

*

Offline OtherCoder

  • Użytkownik
  • **
  • 35
  • 0
ok to czekam

*

Offline Armorek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkow
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2010, 04:04:04 pm »
i wkurza mnie to /login.php?redirect=1/  ???
no nic dane powinny już dojść na PW

*

Offline Armorek

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkow
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2010, 06:23:00 pm »
problem chyba rozwiązany, najprawdopodobniej winny był link a konkretniej jeden z podfolderów w którym był skrypt, zawierał spacje.

*

Offline Kreator

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Problem po instalacji z zalogowaniem się do panelu admina i obsługą użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2010, 03:32:55 pm »
Możesz dokładniej opisać ten błąd bo inni też mają ten sam problem!