wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.in2you.pl

  • 2 Odpowiedzi
  • 1746 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cloudsky

  • Tubylec
  • ****
  • 124
  • 0
    • Ekskluzywna odziez i dodatki...
www.in2you.pl
« dnia: Lipiec 26, 2010, 05:24:48 pm »
Witam.

chciałbym oddac do oceny swój sklep. Na początku zaznaczam, ze sklep jeszcze nie jest w 100% gotowy i mam nadzieje, że mogę liczyc na ewentualna pomoc w usunięciu znalezionych błędów oraz konstruktywnej krytyki.

Zapraszam do oglądania oraz komentarzy.

Pozdrawiam.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: www.in2you.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2010, 05:47:15 pm »
ogólnie fajnie :)

tutaj cos z dodaj i wyświetl nie tak - dwa rożne położenia

http://www.in2you.pl/prices-drop.php

strasznie duży box na produkt a fotka mega mała.. nie proporcjonalne - box promocje jest idealny wielkościowo dopasowany ze zdjęciem.

w realizowaniu zamówienie kontynuuj zakup powinno być z lewej a dalej z prawej - nie wiem czy mam pisać takie detale bo zwracacie na nie potem uwagę czy nie?

o najechaniu na lupę nie pokazuje się łapka .

w produkcie chyba te buttony wyślij do znajomego itp  poniżej powinny być inne niż kup produkt raczej wy-listowanie tego jako znaczniki li a nie buttony ...

tyle moich uwag mam nadzieje że się przydadzą i nie będą odebrane jako krytyka tylko uwagi :)

pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline cloudsky

  • Tubylec
  • ****
  • 124
  • 0
    • Ekskluzywna odziez i dodatki...
Odp: www.in2you.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2010, 08:21:37 pm »

tutaj cos z dodaj i wyświetl nie tak - dwa rożne położenia

to znaczy gdzie konkretnie i co jest nie tak? W jakiej przeglądarce?

http://www.in2you.pl/prices-drop.php

strasznie duży box na produkt a fotka mega mała.. nie proporcjonalne - box promocje jest idealny wielkościowo dopasowany ze zdjęciem.

tak tez mi się wydaje że trochę to może i nie proporcjonalne, ale jak teraz dodałem nową bielizne i da sie jakis w sumie normalny opis taki na kilka zdań może nie będzie tak źle. Aczkolwiek się zastanawiałem czy aby nie rozciagnąć zdjęcia na gorze, pod spodem nazwa i poniżej opis...

w realizowaniu zamówienie kontynuuj zakup powinno być z lewej a dalej z prawej - nie wiem czy mam pisać takie detale bo zwracacie na nie potem uwagę czy nie?

hmm w sumie to trafna uwaga, nawet jakos na to nie zwróciłem uwagi, ale wielkie dzięki za takie szczegóły :)

o najechaniu na lupę nie pokazuje się łapka .

u mnie w IE8 i Operze 10.6 pokazuje się łapka po najechaniu na zdjęcie. ale chyba przydałby się moduł jakiegoś powiekszania z automatu?