wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Thickbox poza produktami

  • 2 Odpowiedzi
  • 4086 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Sethinet

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Thickbox poza produktami
« dnia: Grudzień 16, 2008, 02:02:48 pm »
Witam,
Domyślnie skrypty Thickbox'a ładowane są na podstronie z prezentacją produktu, w sumie całkiem fajne rozwiązanie. Jakich modyfikacji należy dokonać aby skrypt był dostępy na pozostałych podstronach. Próbował już ktoś?

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: Thickbox poza produktami
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2008, 10:41:44 am »
Na stronie gdzie ma odpalać się ThickBox dajesz link do pliku <script type="text/javascript" src="...ciach.../js/jquery/thickbox-modified.js"></script>
Jeśli skrypt jest załadowany to do linku dodajesz class="thickbox" i kliknięcie w link odpali zlinkowany obrazek.
Oczywiście nie musi być to obrazek, może być to np treść w iframe albo inline, ajax.

Zobacz na stronie Thickbox możliwości skryptu, nie jestem pewnie czy skrypt ThickBox z Presty może wszystko... bo jak widać jest "modified"

*

Offline Sethinet

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Thickbox poza produktami
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2008, 01:45:52 pm »
Dzięki za odpowiedź, trochę nie sprecyzowałem w moim przypadku chodziło wyświetlenie za pomocą thickbox'a przez iFrame jednej z podstron. Wywołanie z menu głównego.

Problem już rozwiązany, jednak nie jest tak łatwo.

W moim przypadku usunąłem fragmenty odpowiedzialne za ładowanie skryptu i jego css z pliku product.php i przypisałem je na sztywno w header.tpl

Oprócz tego wklepałem zawartość thickbox.tpl, wyczyściłem product.php i działa.

Pozdrawiam.