wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep z torebkami na prestashop

  • 3 Odpowiedzi
  • 2233 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline SuchySkce

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Sklep z torebkami na prestashop
« dnia: Sierpień 13, 2010, 12:20:48 pm »
Cześć,

Prosty sklep na prestashop: http://www.torebkidavidjones.net/

Uwagi i opinie bardzo mile widziane. Templatka black&white, mocno zmodyfikowana. Dodane kilka niestandardowych modułów (m.in. koszyk).

Edycja: jakbyście mogli poprosić o opinię dziewczynę, żonę, teściową (dobra - bez przesady) jeżeli są w pobliżu, będę wdzięczny;)

Pozdrawiam!

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Sklep z torebkami na prestashop
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:42:36 pm »
widać w tym pomysł jednak na tronie jest mega chaos i ciężko się  kupić coś w prosty sposób :)
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline dawid118

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Sklep z torebkami na prestashop
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2010, 06:28:31 pm »
Witam,
Zacznę może od wad strony:
Ogólnie chciałeś dużo rzeczy zmieścić na stronie głównej ale efekt jest taki, iż  powstał bałagan i można się łatwo pogubić. Usunął bym "wysyłka na cały świat Bydgoszcz..." może to jedynie zmylić klienta jeżeli nie mieszka w jednym z wymienionych miast. Jeżeli coś jest zbędne to po co dodawać to na stronę? Newsletter także nie wygląda najlepiej nie mówiąc już o zachęcaniu do wpisania tam swojego prywatnego e-maila. Informacja o cenie dostawy również nie jest zbytnio widoczna a w miejscy, w którym zapewne większość osób (również ze mną) szukała by takiej informacji jej nie ma  -chodzi mi tutaj oczywiście o podstronę " dostawa i płatności". Na tej podstronie nie ma również żadnej wiadomości na temat obsługiwanych płatności pomimo, iż jej nazwa na to wskazuje. Informacja o darmowej wysyłce owszem jest, ale jedynie w regulaminie, którego większość naszych potencjalnych klientów niestety nie czyta. Baner " Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 140 zł" powinien być wlaśnie wyeksponowany na stronie głównej. Wydaje mi się, iż idealnym miejscem na niego było by to, gdzie teraz znajduje się duża i brzydka wtyczka facebooka. Z podstrony produktu usunął bym informacje o godzinach otwarcia - tam ten baner jest niepotrzebny i tylko zawadza.
 Podczas dokonywania szybkich zakupów zaznaczona jest informacja "Kliknij jeżeli Twoje dane są inne..." opcja ta powinna mieć możliwość zaznaczenia a nie tak jak jest to teraz trzeba ją odznaczyć, aby skorzystać z tej funkcji - może to i błahostka ale również może zmiejszyć zaufanie i profesjonalizm sklepu w oczach klienta. To co teraz jest na jednej stronie ( adres wysyłki, metoda wysyłki i metoda płatności -która jest tylko jedna i jeszcze opatrzona napisem, iż zamówienie może potrwać dłużej) powinno być na osobnych podstronach tak jak jest to w 99% sklepów internetowych. Zbędna za to jest podstrona, na którą przechodzimy po kliknięciu przycisku potwierdzam zamówienie, a tam wyświetla się jedynie napis "Potwierdź zamówienie" - jak mam je potwierdzić? Przecież dopiero co kliknąłem, że je potwierdzam? To kolejna bardzo myląca rzecz.

Do pozytywów można zaliczyć bardzo efektowny baner na środku strony głównej, stosunkowo dużą ofertę sklepu  i ciekawie przemyślane menu - takie aby łatwo było znaleźć interesujący nas produkt. Ogólnie nie jest źle, ale jeszcze sporo pracy przed tobą.

Powodzenia w e-biznesie

*

Offline SuchySkce

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Sklep z torebkami na prestashop
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2010, 07:00:31 pm »
Dzięki za rady,

Do większości spraw, o których wspomnieliście nie przywiązywałem zbyt dużej uwagi, a widać, że jednak rażą... dlatego dzięki za pomoc!

pozdrawiam