wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Księgarnia na Prestashop

  • 6 Odpowiedzi
  • 3348 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline coach_jarzabek

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polska księgarnia internetowa w UK
Księgarnia na Prestashop
« dnia: Sierpień 17, 2010, 10:41:21 pm »
Witam szanowne grono forumowiczów  ;)

Zapraszam do wejść i konstruktywnej krytyki na temat mojej nowej strony.
Zdaję sobie sprawę, że do doskonałości jeszcze daleko - niestety wyczerpał mi się pomysł na kolejne zmiany...

Czekam na opinie i pozdrawiam

http://www.polish-shop.co.uk
crede, quod habes, et habes

http://www.polish-shop.co.uk

*

Offline coach_jarzabek

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polska księgarnia internetowa w UK
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2010, 03:01:25 pm »
Czy strona jest tak "denna" czy tak dobra??  :) Jeśli nie chce nikt mnie skrytykować - może chociaż dostanę małą pochwałę??

Mała wzmianka: to moj pierwszy sklep wogóle (nie korzystałem z zadnych oscommerce) i niestety już pojawił mi się pierwszy problem....

Opiszę go wkrótce jeśli nie dam rady go rozwiązać sam  :(

Pozdrawiam
crede, quod habes, et habes

http://www.polish-shop.co.uk

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2010, 07:43:07 am »
strona szczerze mówiąc średnia..... jaki masz problem?
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline coach_jarzabek

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polska księgarnia internetowa w UK
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2010, 03:13:11 pm »
Witam...

Wiesz, twoja opinia jest akurat najmniej interesująca. Po przejrzeniu twoich postów można wysunąć prosty wniosek - "jedziesz" po każdej osobie chyba tylko po to by naciągnąć ją na zamówienie oprawy graficznej u Ciebie...

Powinna być na tym forum opcja kont firmowych (płatnych) tak abyś mógł się reklamować - w tej chwili robisz to za free ;-)

Jak na osobę, która teoretycznie lub praktycznie zna się na Preście wypowiedź typu "strona szczerze mówiąc średnia....." niewiele wnosi...

Prosiłem o konstruktywną krytykę a nie o (podtekstową) reklamę obcych profili.... Czy prócz opraw graficznych przez ciebie wykonanych, są jeszcze jakieś godne uwagi?? ;-)

Poza tym... warto się przywitać na wstępie i pożegnać na końcu wypowiedzi  ;)

Pozdrawiam
crede, quod habes, et habes

http://www.polish-shop.co.uk

*

Offline Amiga1200

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • sklep-sudbury
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2010, 02:56:39 pm »
witam. a mnie akurat stronka pasuje. jest czytelna i jak na pierwszą wersję całkiem niezła. sam lubię książki czytać więc pewnie poszperam po sklepie. przecież wiadomo aby obniżyć koszty każdy próbuje postawić sklepik samemu (sam tak zrobiłem) a większość z nas nie ma doświadczenia w grafice i kodowaniu html.  sklep o niebo lepszy od mojego, ale nie od razu rzym zbudowano... pozdrawiam i powodzenia.

ja też mam mały problem ale już założyłem temat http://prestashopforum.pl/index.php?topic=3023.0

www.sklep-sudbury.co.uk
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2010, 03:17:20 pm wysłana przez Amiga1200 »

*

Offline zarek36

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:41:03 pm »
Witam , rzeczywiście jest to "sredni" czyli typowy nieprzerobiony skrypt.
Jeżeli chcesz przy nim pozostać  to przynajmniej wg. mnie zmień jarzącą czerwień w butonach bo przy białym tle  "wali" w oczy.
Powodzenia w biznesie

*

Podemski

  • Gość
Odp: Księgarnia na Prestashop
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2010, 12:13:44 am »
Pal licho grafikę - bo jest ona... nie, nie jest średnia, jest po prostu słaba - ale grafika to nie wszystko.

Niemniej jednak rozłożenie niektórych elementów w Twoim sklepie jest nieprzemyślane, osobiście bardzo nie lubię skomplikowanej budowy kategorii i podkategorii, na prawdę nie dało się zrobić tego z mniejszą ilością gałęzi?

Po za tym w ogóle nie promujesz innych produktów niż książki, wchodząc do sklepu do końca nie wiem co sprzedajesz, nie mówiąc już o tym że dla mnie po sprawdzeniu zakładki "O nas" jesteś firmą "Krzak" nic o Tobie nie wiem, a co za tym idzie nie ufam Tobie... a co z tym idzie - nie kupuje.

Z jednym z Tobą się zgodzę - grafika to nie wszystko ale ja np. oferując swoim klientom realizację obsługuje ich kompleksowo, grafika i sprawy techniczne to jedno ale pomoc w świecie e-commerce klientowi na starcie to drugie. Nie wiem jak działa Greenpage Jakuba, natomiast dla realizacji tworzonych przeze mnie 70% to sprawy standardowe, a 30% to kontakt z klientem, który ma na celu pomóc mu w świecie e-handlu.

Czyli podsumowując - polecam Tobie wypromować odpowiednio 4 typy produktów jakie sprzedajesz, np. poprzez jakieś bannerki reklamowe gdzieś po boku, które odsyłać będą do właściwych kategorii. Nie prezentuj także samych książek bo na rynku księgarni masz przyznam szczerze strasznie dużą konkurencje ;) Nagłówek odrzuca. 50 języków na stronie to nie sposób na handel. Angielska wstawka z live supportem też nie jest najlepszym pomysłem... ułożenie bloków jest złe...

I proszę nie traktować tego posta jako auto reklamy :)

Pozdrawiam i życzę wysokiej konwersji