wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak rozszerzyć możliwość wyświetlania o inne pola

  • 2 Odpowiedzi
  • 1638 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Jak rozszerzyć możliwość wyświetlania o inne pola
« dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:55:41 am »
Chciałbym rozszerzyć możliwość wyświetlania o inne pola. Dodałem w bazie w tabeli ps_product oraz ps_product_lang nowe pola i jezeli chodzi o tabele ps_product i plik product-list.tpl to możliwości problemu z wyświetleniem dodatkowych pól nie ma robie to tak:
<span class="bestseller">{if ($product.bestseller > 0)}{l s='Bestseller'}{else}{l s='Zwykła'}{/if}</span>
i to działa dobrze natomiast gdy chce pobrać nowe pole z tabeli ps_product_lang i wyświetlić odpowienie info w produkcie (product.tpl) to już się pojawiają problemy gdy robię to zgodnie z tym co jest w product.tpl nie wyświetla mi nic na stronie:
{if ($product->description_short > 0)}
<span class="na_zadanie">{$product->bestseller}</span>
{/if}
i takie coś nic nie wyświetla natomiast pomaga w wyświetleniu modyfikacja pliku class/Product.php taka jak poniżej w odpowiednich miejscach:
public       $bestseller;
'bestseller' => 'isBestseller',

$fields['bestseller'] = pSQL($this->bestseller);

jednak nei działa to do końca dobrze ponieważ podczas importu nowych produktów przez admina wyskakuje komunikat ze nie ma funkcji valid bestseller. Co zmodyfikować żeby rozszerzyć możliwość pobierania pół i wyświetlania na stronie?



*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Jak rozszerzyć możliwość wyświetlania o inne pola
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:50:23 am »
a zdefiniowałeś danego smarta w w plikach .php?
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Jak rozszerzyć możliwość wyświetlania o inne pola
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:17:16 pm »
Możesz jaśniej mi wyjaśnić gdzie mam zdefiniować smarta? Czy w pliku Product.php? A może zamiast isBestseler zastosować isUnsignedInt w polu bestseller beda znajdowaly sie tylko cyfry i tonei wieksze niz dwucyfrowe? natomiast w polach innych ktore chce zdefiniowac beda cyfry ale 0 lub 1 to moze tu mozna zastosowac isBool (z gotowych funkcji)?