wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.solostock.pl

  • 5 Odpowiedzi
  • 7194 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline unkn0wn

  • Użytkownik
  • **
  • 47
  • 0
www.solostock.pl
« dnia: Styczeń 09, 2009, 03:35:50 pm »

proszę o krytykę
nad sklepem ciągle pracuję.

*

Offline koshin

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Koshin.info
Odp: www.solostock.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2009, 04:48:34 pm »
FF 3.0.5

1) nie widać napisów: Print, View full size
2) jeśli to sklep dla obcokrajowców, to lepiej może pisać nazwy dla nich zrozumiałe, niż majonez salatkowy (nie czepiam sie, podpowiadam)
3) niektóre produkty nie mają poprawie wyświetlanego zdjęcia, ani info o braku zdjęcia (np: WINIARY souse, garlic )
4) wyszukiwarka najeżdza na logo
5) logo - zastosowałbym mniejsza kompresje, bo brzydko wygląda.
6) użyłbym gdzieś koloru z logo z napisu stock - choćby na cenie.

To tyle ode mnie.

*

Offline unkn0wn

  • Użytkownik
  • **
  • 47
  • 0
Odp: www.solostock.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2009, 05:55:46 pm »
FF 3.0.5

1) nie widać napisów: Print, View full size
2) jeśli to sklep dla obcokrajowców, to lepiej może pisać nazwy dla nich zrozumiałe, niż majonez salatkowy (nie czepiam sie, podpowiadam)
3) niektóre produkty nie mają poprawie wyświetlanego zdjęcia, ani info o braku zdjęcia (np: WINIARY souse, garlic )
4) wyszukiwarka najeżdza na logo
5) logo - zastosowałbym mniejsza kompresje, bo brzydko wygląda.
6) użyłbym gdzieś koloru z logo z napisu stock - choćby na cenie.

To tyle ode mnie.

dziękuje

ad 1 wiem, ubolewam nad tym nie wiem co się stało , kilka dni temu napisy te były widoczne, a teraz są jakby białym kolorem na białym tle
ad 2 tak to sklep  dla bcokrajowców, robię co mogę , wszystkiego jeszcze nie potłumaczyłem.
ad 3 tak niektore produkty nie maja poprawnie wyswietlanego foto, nie znam przyczyny. bede musiał dla tych produktow dodac foto ręcznie, wtedy działa
ad 4 wyszukiwarka docelowo bedzie w innym miejscu jak tylko dowiem sie jak to zrobić.
ad 5 ok,
ad 6 jak to zrobić ?:)



*

Offline koshin

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Koshin.info
Odp: www.solostock.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2009, 12:08:30 pm »
Do operacji na stronach bardzo przydaje się dodatek do przeglądarki firefox o nazwię firebug - można w nim podejrzeć jaki styl odpowiada za wyświetlenie konkretnego elementu na stronie www.
w twoim przypadku możesz zobaczyć, co odpowiada za kolor tekstu i tła w tych niewidocznych napisach i poprawić je w pliku styli .css
Podobnie ustawienie koloru ceny - za to również na pewno odpowiada konkretny styl .css

wyszukiwarka to fragment kodu w szablonie, łatwo można ją przenieść w inne miejsce.

*

Offline unkn0wn

  • Użytkownik
  • **
  • 47
  • 0
Odp: www.solostock.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:23:09 pm »
pomocy , wczoraj  chciałem dodac subdomeene i mi się wysypało wszystki nic nie działą

jest biały ekran i napis
Bad SubDomain SQL query!


wyczysciłem komórkę ps_subdomain (nie wiem czy dobrze zrobiłem) i dalej nie działa, jestem lama w te klocki prosze o pomoc, chce przywrócić sklep :(

*

Offline ssb8

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
    • Książki, programy, ebooki, audiobooki
Bad SubDomain SQL query.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2012, 09:40:19 pm »
Bad SubDomain SQL query - nigdzie nie znalazłam informacji na temat tego błędu tak jak to było w moim przypadku  - błąd przy przepisaniu innej bazy MySQL. Przywrócić ustawienia w  .../config/settings.inc.php i gitarka  ::)