wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

WYSYŁKA WG. WAGI -PROBLEM

  • 2 Odpowiedzi
  • 3572 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline klimo87

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
    • ELEKTRO-OGRÓD.PL
WYSYŁKA WG. WAGI -PROBLEM
« dnia: Listopad 15, 2010, 04:46:11 pm »
Też mam problem z konfiguracją wysyłki.
Ustawiłem osobne sposoby dostawy(1), każdy skonfigurowałem jak na 2 rysunku  (2),  pakowanie i wysyłkę ustawiłem (3), ustawiłem zakresy wagowe (4), ustawiłem ceny dla każdego (brak rysunku), połączyłem za pomocą Ship to Pay (5), i Presta nie uznaje tych zakresów wagowych (6). Nawet jeśli dam produkt o wadze 42 kg, to domyślnie zostaje tak jak na rysunku 6. A nie powinno być widocznych tych zakresów. Powinno przyporządkować odpowiedni zakres. A może zakresy wagowe mają być np.: 0-30 kg, 30,01-50 kg, itd?
Mam skonfigurowane następująco:













Proszę Was o pomoc. Version 1.2.2.0

Jeszcze jedno pytanie, dlaczego spotykałem się na forum z innym wyglądem tego pola:
Moje pole:


Znalezione w necie:

(kolor rozumiem, inna templatka, ale układ, ja mam pojedyncze, wybierane z listy wybieranej a tu są wszystkie rozpisane)

*

Offline iss

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: WYSYŁKA WG. WAGI -PROBLEM
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2010, 08:41:53 am »
Dla każdego przedziału masz ustawionego innego kuriera. Nie wiem po co.
Przy zamówieniu dostępne są wszystkie opcje, bo każdy kurier ma ustawione maksymalne koszty przy przekroczeniu zakresu (zamiast "wyłącz")

Jeżeli naprawdę to nie jest inna firma dla każdego zakresu, to zrób jednego kuriera, przydziel zakresy wagowe i ustal cenę przesyłki dla każdego zakresu.

BTW przykładowe pole znalezione w necie się nie wyświetla.

*

Offline klimo87

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
    • ELEKTRO-OGRÓD.PL
Odp: WYSYŁKA WG. WAGI -PROBLEM
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2010, 11:30:34 am »

Wielkie dzięki :) pomogło, nikt do tej pory tego nie zauważył a już jakiś czas o to pytam na forach. Wszystko działa jak należy. Zaznaczam że jestem początkujący z Prestą.