wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Tlumaczenie do 1.1 ?

  • 19 Odpowiedzi
  • 11524 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline regoat

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Tlumaczenie do 1.1 ?
« dnia: Styczeń 27, 2009, 11:23:14 pm »
Witam,

Istnieje tłumaczenie  do wersji 1.1? wyszla juz stabilna wersja jak wiadomo.

*

Offline furcio

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2009, 10:30:05 am »
kto szuka nie błądzi... jakbyś choć troszkę się spocił i pochodzi po naszym forum to byś znalazł..

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:18:44 am »
Hmm ja sie nieco spocilem i znalazlem bete w jednym z watkow, ktorej jeszcze duzo brakuje do pelnego tlumaczenia. Oczywiscie chwałla za to ze ta beta jest ;) i w ogole bije poklony, ale nie mozna tego nazwac tlumaczeniem do wrzucenia dla klienta w stable.

Mam tez pytanie odnosnie menu w adminie - to trzeba tlumaczyc recznie w skorce?

Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline furcio

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:28:04 am »
jezeli chodzi o tłumaczenie menu to trzeba to tłumaczyć ręcznie w skórce, ponieważ to tłumaczenie przechowywane jest w bazie danych.

*

Offline furcio

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:31:01 am »
zerknij do tego tematu: http://prestashopforum.pl/index.php?topic=207.30 z pewnością znajdziesz tłumaczenie :)

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:35:07 am »
dzieki za info - widze ze jest wersja z 25.01 - ja uzywam ktorejs wczesniejszych i nie sledzilem watku. Zaraz zaktualizujemy ;)

no i prosba do administracji zeby chociaz podpiela linki na stronie "do pobrania" do tych watkow - wtedy nie bylo by pytan tego typu :)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:17:27 pm »
Menu można w bazie przetłumaczyć. Mam zrobioną instalkę, która ma w sobie tłumaczenie ;)

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:22:18 pm »
mozna prosic o zrzut bazy z tej instalki :) ??? Bardzo miło się uśmiecham  ;D

czy masz w niej dodane moze pole NIP ? bo stoje przed tym problemem właśnie i patrze na niego z dużą rezerwą ... nie wiem czy zmianiac tylko opis pola czy dodac pole do danych osobowych. Obie operacje i tak nie dadza tego co bym chcial - czyli przypisania NIP do zamowienia a nie adresu wysylki ...

Sprawa do przemyslenia
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:37:33 pm »
W tym momencie to jestem w środku prac więc mogę Ci zrzucić jedynie tabelę z tym tłumaczeniem. Nie jest ona kompletna gdyż nie znam angielskiego tak na prawdę.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:42:22 pm »
porposze - wgram do siebie i poprawie - zawsze poprawic kilka zwrotow latwiej jak klepac calosc (a myslalem o tym zeby to klepach przez phpmyadmin - bo to narzedzie w administracji gdzie musze wykonac 3 kliniecia zeby zmienic jeden tekst - to szczyt glupoty :) - wystarczyla by jedna lista z inputami i zapisz pod nia :)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:46:53 pm »
Jeśli trochę poczekasz będziesz miał wszytko. NIP i poprawne faktury. Ja nad tym pracuję. Realny czas to jeszcze kilka dni.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:49:26 pm »
jasne ;) bardzo dziekuje ;)- jesli potrzebujesz pomocy z angielskim - pisz smialo na PW ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2009, 01:59:05 pm »
Presta jest dobrze zrobiona. Trzeba wziąść pod uwagę, żę powstała dość niedawno. Fakt, że magento ma większe możliwości. Trzeba jednak popatrzeć na wymagania. Presta ma niezbyt duże wymagania. Szybko się rozwija. Krąg użytkowników powiększa się. Każdy stara się coś tam poprawić... dopisać. Potrzeba tylko troszkę czasu. Jakieś pół roku temu polskie wsparcie było... jakby go nie było. Ja zaryzykowałem. Nie chciałem oscommerce. Jak zobaczyłem kod... przeraziłem. Szukałem wielu rozwiązań aż przypadkowo trafiłem na prestę. Przepadałem kilka silników ale niestety wsparcie maksymalnie kulało bądź go w ogóle nie było, a ciężko rozwijać coś samemu. Tak więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Ze swojej strony dopisałem do silnika pozycjonowanie kategorii oraz faktury w utf-8. Teraz chcę aby faktury były takie jak powinny być wg przepisów. Społeczność zajmuje się tłumaczeniem i modułami płatności. Chciałem jeszcze poprawić moduł szukania... ale to w swoim czasie. Nie da rady kilku rzeczy na raz.

*

Offline christo123

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 1
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2009, 02:12:11 pm »
Tu masz plik z tabelą.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tlumaczenie do 1.1 ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2009, 02:15:43 pm »
wielkie dzieki - wieczorkiem do tego zajrze :)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-