wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

BŁędny format polskiej faktury PDF po instalacji modułu 'PDF z kodowaniem UTF-8'

  • 1 Odpowiedzi
  • 1777 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline brytanix

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Witam wszystkich! Mam pytania do mądrzejszych ode mnie:

1. Zainstalowałem moduł PDF z kodowaniem UTF-8. Testując moduł symulowałem zakup towaru. Następnie przeszedłem do panelu klienta Moje Konto i kliknąłem Moje Zamówienia i PDF ostatniego zamówienia. Faktura nie chce się otworzyć a zamiast tego wyskakuje komunikat "FPDF error: Could not include font definition file.

2. Po złożeniu zamówienia przychodzi do klienta faktura e-mailem. Ta faktura ma polskie czcionki, ale faktura jest zniekształcona. Jest rubryki są rozciągnięte tak, że nazwa produktu wyskakuje jako dodatkowe ''pięterko'' faktury, powyżej innych rubryk - zobaczcie sami załącznik.
Czy wie ktoś co zrobić, by przywrócić fakturze odpowiedni wygląd? Czy jest jakieś miejsce gdzie można ją sformatować? Czy może wymienić jakieś pliki poprzez ftp?

Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Faktury w j. angielskim są prawidłowe. Pracowałem nad tym sklepem od wielu miesięcy. Teraz jak już jest gotowy taki problem. Z góry bardzo dziękuję.

*

Offline smootny

  • Użytkownik
  • **
  • 43
  • 1
Odp: BŁędny format polskiej faktury PDF po instalacji modułu 'PDF z kodowaniem UTF-8'
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2011, 02:05:28 pm »
gdzie można znaleźć taki moduł do zainstalowania - chciałbym u siebie go potestować.