wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł dostępności towaru

  • 3 Odpowiedzi
  • 6894 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cegreg

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Moduł dostępności towaru
« dnia: Grudzień 05, 2010, 11:51:20 am »
Witam,
Proszę o pomoc w pewnej kwestii.
Część towarów w moim sklepie jest niemagazynowana. W preście ustawiłem, możliwość zakupu towaru jak nie ma go na stanie. Ustawiłem notkę jak produktów nie ma, to pojawia się info "wysyłka wciągu 4 dni".
Klient przeglądając listę produktów widzi towar dostępny. Dopiero jak wejdzie w dany produkt to, zobaczy info, że na wysyłkę produktu czeka się np: 4 dni. Czy da się jakoś zrobić (jakiś moduł itp.) aby od razu na stronach kategorii było napisane obok "dostępny" "wysyłka wciągu 4 dni" ?

Czy ktoś może ma pomysł jak to zrealizować?

Z góry dzięki
CG

*

Offline Iustinus

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Moduł dostępności towaru
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:08:20 pm »
Dołączam do pytania.

U mnie również, część towaru jest niemagazynowana. Część jest dostępna w ciągu 2-3 dni a część w ciągu 14 dni. Chciałbym aby na liscie produktów również był pokazany status dostępności zamiast standardowego dostępny.

Jak to zrobić?

Pozdrawiam
Iustinus

*

Offline Iustinus

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Moduł dostępności towaru
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:36:49 pm »
Ehhh znowu sobie sam odpowiadam:

Poniżej link do rozwiązania
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/24535/general_discussion/_solved__product_available_even_when_quantity_is_0

Oczywiście trzeba dodać tłumaczenie pliku tłumaczenia. Prawdopodobnie można również dodać dodatkowe warunki zależne od producenta,

Pozdriawiam
Iustinus

*

Offline b4mb0

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Moduł dostępności towaru
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2011, 01:25:09 pm »
Tak to rozwiązało problem w moim przypadku jednak nie do końca gdyż przy złożonym zamówieniu dalej widnieje napis "Towaru brak" co może wprowadzać w błąd.