wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wygląd sklepu ! Jestem kompletnie w tym zielony!

  • 2 Odpowiedzi
  • 3295 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline spider813

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Wygląd sklepu ! Jestem kompletnie w tym zielony!
« dnia: Luty 17, 2009, 09:30:02 pm »
Witam wszystkich forowiczów. No wiec szukałem i szukałem jakiegoś dobrego rozwiązania i wypadło na "Prestashop". W tym wątku chciał bym pomówić głównie o modyfikacji wyglądu sklepu ale i nie tylko.
Powiedzcie mi czy udało wam sie sprzedać coś za pomocą Prestashop-a? Czy jest dobrym rozwiązaniem na początek przygody z handlem przez nata? W chwili obecnej nie mam kasy na rozwiązanie komercyjne ale myślę że coś się moze uda wyskrobać dzięki Prestashop-owi. Teraz do rzeczy!

Standardowy wygląd sklepu niezbyt mi się podoba a chciał bym żeby ten sklep wyglądał podobnie jak w tym przypadku > www.sklep.wellness-life.pl <. Proszę mi powiedzieć czy jest taka możliwość zeby sklepik wyglądał tak jak w podanym linku? I teraz pytanie dla osób które się na tym znają poradźcie mi czy robić coś w tym stylu czy robić coś swojego? Zadaje to pytanie ponieważ osoba która jest właścicielem tego sklepu a raczej adminem ładnie na nim zarabia w granicach od 2-4 tys zł. Czy wygląd w sklepie ma duże znaczenie?

I jak to wygląda z pozycjonowaniem jeśli chodzi o ten sklepik?

Z góry przepraszam ze zadaje wiele pytań w jednym wątku ale tak jest najlepiej.
Pozdro dla userów Prestashop-a!

*

Offline qrczak

  • Tubylec
  • ****
  • 186
  • 1
  • Jello Biafra
  • Status: Właściciel
Odp: Wygląd sklepu ! Jestem kompletnie w tym zielony!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2009, 10:32:06 pm »
Czy ktoś zarabia poprzez Prestę? Chyba tak: http://prestashopforum.pl/index.php?board=11.0

Wygląd sklepu ma zawsze ogromne znaczenie. Presta może wyglądać jak ten wskazany sklep, wystarczy dorobić odpowiednią templatkę.

Co do pozycjonowania to Presta świetnie sobie razi z przyjaznymi linkami oraz oferuje google sitemap. No a reszta pozycjonowania to już zalezy od dobrze zrobionej templatki i czynników niezaleznych od Presty. Bo przecież Presta sama ci backlinków nie utworzy :-)

*

Offline spider813

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Wygląd sklepu ! Jestem kompletnie w tym zielony!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2009, 11:31:07 am »
Dzięki za odpowiedź.

Oki. Teraz gorsza sprawa do rozwiązania jest. Taka że się nie znam na css a chce zmienic wygląd. Z tego co już mi wiadomo trzeba edytowac plik global.css
Czy może ktoś mi pomóc podsyłając jakis link do kursu jak konfigurować konkretnie takie sklepy jak presta shop żeby wyglądały jak ja chce? Choć wolał bym żeby to było edytowalne w cms-ie ale to nie da się. :(. Pomóżcie doradźcie co mam zrobić!