wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5

  • 4 Odpowiedzi
  • 3483 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kerado28

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5
« dnia: Listopad 04, 2012, 07:31:34 pm »
Witam wszystkich.
Rozpoczęłam wątek, ale chyba w niewłaściwej lokalizacji, więc ponawiam tutaj.
Mam trzy pytania techniczne dotyczące sklepu:
http://www.wioldar.com/sklep/:
1) czy można wstawić osobne kwoty wysyłki towaru dla wszystkich produktów?
Czyli np. mamy 40 rodzajów piecy i do 40 szt wstawić osobne kwoty wysyłki (nie uzależnione od wagi ani od gabarytu) - otrzymałam już odpowiedź, że od wersji 1.4
2) czy można wykonać mniej skomplikowane zakończenie transakcji? tj. bez logowania bez opisywania itp.
3) czy mogę wykonać np. panel instalatora i przyznawać rabaty TYLKO dla danego rodzaju produktów (np. 30 podkategorii) - oczywiście nie wchodząc w każdy z nich tylko klikając w jedno ustawienie?
Z góry dziękuję za pomoc.
Jeśli możecie wskazać także jakieś udogodnienia dla sklepu także jestem otwarta na sugestie.
Proszę także o propozycje cenową ile musiałabym zapłacić, aby zmienić silnik na prestashop 1.5

*

Offline kerado28

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2012, 08:25:16 pm »
Czy ktoś jest w stanie wykonać takie zlecenie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2012, 09:12:52 am »
1. co do pierwszego to juz masz odpowiedz (od wersji 1.4)
2. drugie, mozesz, rowniez od wersji 1.4 uruchomic zakupy jako gosc, czyli bez rejestracji (przynajmniej tak mysli Klient, a co za tym idzie bez logowania (w 1.3 dodatkowy modul, rowniez darmowy)
3. jezeli chodzi o masowe rabaty to gdzies widzialem modul MassUpdate, czyli mozliwosc edycji wiekszej ilosci produktow na raz. tylko tutaj trzeba by do promocji delikatnie modul rozbudowac, krotki tutorial TUTAJ. gdzies kiedys tez mialem modul (do 1.3), ktorym mozna bylo przydzielic rabat dla poszczegolnej kategorii albo producenta, ale nazwy juz nie pamietam ;/ ale napewno jest. przeszukaj google pod pojeciami "prestashop mass discount"

silnika 1.5 jeszcze w chwili obecnej bym nie polecal, a tym bardziej na poczatek zabawy z presta, poniewaz jest jeszcze malo skorek, modulow itp wiec juz trzeba by miec wieksze pojecie aby moc sobie przystosowac moduly z 1.4. poza tym, ze stabilnoscia 1.5 sa jeszcze dosc spore problemy.
design4VIP z innej strony...

*

Offline kerado28

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 10:15:05 am »

Rozumiem.
Dziękuję
A ile by kosztowała zmiana na 1.4

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Konfiguracja lub zmiana na prestashop 1.5
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2012, 03:14:17 pm »
cena, tak u mnie, jak i zapezne wiekszosc "producentow" jest zalezna. zalezy od ukladu obecnego szablonu, czy mialby to byc szablon ten sam (taki sam, identyczny/podobny)) czy zmiana na inny, zastowanych modulow i ich konfiguracji i wielu innych aspektow. nie ma ot tak takiej samej ceny dla kazdego.
design4VIP z innej strony...