wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jestem początkujący potrzebuje pomocy

  • 3 Odpowiedzi
  • 1493 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline kubus_wawa

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Jestem początkujący potrzebuje pomocy
« dnia: Styczeń 10, 2011, 02:47:46 pm »
Chce używać presty jako katalogu nie jako sklepu w związku z tym chciałbym zablokować sprzedaż.
po kliknięciu w kategorii na pozycję wyświetla się produkt z 2 opcjami wyświetl i dodaj do koszyka udalo mi sie juz usunać z tego miejsca przycisk dodaj do koszyka lecz po wciśnięciu przycisku wyświetl pokazuje sie inna strona w której znów jest dodaj do koszyka i nie wiem jak to usunąć. Chciałbym albo usunąć przycisk wyświetl albo z tego drugiego miejsca dodaj do koszyka
Chciałem jeszcze usunać napis Witaj Zaloguj się ale nie wiem gdzie go szukać i skad usunać.
Mam jeszcze pytanie odnośnie moduł dodaj do ulubionych mapa strony itd jak zrobic żeby ten moduł był wyświetlany po prawej stronie w rogu.
Dziekuje z gory za podpowiedzi

*

Offline zolgreen

  • Nowy
  • *
  • 6
  • -2
Odp: Jestem początkujący potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2012, 11:51:08 am »
Jeżeli używasz Smarty:

wejdź do tools/smarty/compile/. Odszukaj pliki:

losowyciągcyfr.file.homefeatured.tpl.php
losowyciągcyfr.file.product-list.tpl.php


Odszukaj w kodzie tych plików wartość 'View' i usuń wszytko co się znajduje pomiędzy znacznikami <a>...</ a> zawierającymi tą wartość.

Jeżeli nie używasz smarty to najprawdopodobniej wystarczy zakomentować w plikach product-list.tpl i product.tpl kod:

<a class="button" href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{l s='View'}">{l s='View'}[/url]

Pomogłem?



*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jestem początkujący potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2012, 12:37:55 pm »
Jeżeli nie używasz smarty to najprawdopodobniej wystarczy zakomentować w plikach product-list.tpl i product.tpl kod:

<a class="button" href="{$product.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{l s='View'}">{l s='View'}[/url]

Pomogłem?

no to sie popisales p. zolgreen, odgrzebales temat prehistoryczny i jeszcze sie mylisz... to wlasnie przy uzywaniu Smarty po kazdej modyfikacji w plikach .tpl trzeba uzyc kompilacji, czyli albo wymusic ja z poziomu PA (1.4) albo usunac recznie pliki (nie edytowac bo to nic nie daje i tak sie nadpisza) z katalogu tools/smarty.cache oraz compile (ale to tez tylko w 1.4 bo 1.3 nie mialo wbudowanej cache i zawsze wymuszalo kompilacje)

a co do ustawienia katalogu to w wersji 1.4 juz dodali taka dogodnosc ustawiana za jednym kliknieciem: PA > USTAWIENIA > PRODUKTY > Tryb katalogu


co do kolejnych pytan, bo tutaj juz chyba wiedza "kolegi" sie skonczyla....
1. Zaloguj/Witaj to modul blockuserinfo i tutaj w .tpl ustawiasz co i jak ma byc (pozniej nie zapomnij o cache i compile)
2. mapa strony itp to modul blockpermanentlinks i pomocna bedzie edycja blockpermanentlinks-header.tpl, bo tutaj sa zawarte wszystkie wpisy. co do wypozycjonowania to wystarczy "odprawic" id="header_links", czyli np. w global.css dajesz #header_links{float:right} ewentualnie mozesz to bardziej rozbudowac i uzyc komend position:absolute/fixer/relative , left:/right:, margin-left/margin-right w zaleznosci od tego co dokladnie i jakie ustawienie chcesz uzyskac.

powtorze za "kolega": Pomoglem? lepiej od niego czy nie?
design4VIP z innej strony...

*

Offline zolgreen

  • Nowy
  • *
  • 6
  • -2
Odp: Jestem początkujący potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2012, 02:25:31 pm »
no to sie popisales p. zolgreen, odgrzebales temat prehistoryczny i jeszcze sie mylisz... to wlasnie przy uzywaniu Smarty po kazdej modyfikacji w plikach .tpl trzeba uzyc kompilacji, czyli albo wymusic ja z poziomu PA (1.4) albo usunac recznie pliki (nie edytowac bo to nic nie daje i tak sie nadpisza) z katalogu tools/smarty.cache oraz compile (ale to tez tylko w 1.4 bo 1.3 nie mialo wbudowanej cache i zawsze wymuszalo kompilacje)

Hehehe, Dobre  ;D ;D