wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

autom. generowanie etykiet i wprowadzanie danych do firmy kuri OPEK lub UPS,jak?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4382 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline airro

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Witam wszystkich  :)
Szukam rozwiązania jak można automatycznie generować etykietki do przesyłek kurierskich i ewentualnie Poczta Polska.
Tz. otrzymuję zamówienie, mogę zmienić status o którym jest informowany klient SUPER :)
ale tutaj szukam dodatek przez który sklep się połączy z serwerem firmy kurierskiej UPS lub Opek, wprowadza automatycznie dane (adres, waga, przy pobraniu kwota, itd.), potem wchodzę na strone kurierską i wydrukuje etykietki także nie trzeba każde zamówienie osobno wpisywać.
Za pomoc byłbym naprawde wdzięczny.
Bardziej bym chciał skorzystać z Opek bo dobry i tańszy jednak czy to możliwe ???

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
ups w sumie "lideruje" wiec miałoby jakiś sens.

*

Offline florekk

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Lepszy bylby moduł który za pomocą API pobiera etykiety z systemu UPS. Ale takiego nie ma.

Internetowy serwis UPS nie wspiera importu seryjnego np przesyłek pobraniowych.
Ale UPSWorldShip (aplikacja pod windows) juz tak.
Ja mam takie rozwiazanie:
UPSWorldShip importuje dane o przesylkach z presty (ma bardzo fajny kreator importu z baz danych, plikow itp)
Nastepnie dane przetwarzaja sie automatycznie i drukarka drukuje listy.
Pozniej UPSWorldShip wysyla numery przesylek do presty.
I juz. :)

Wymagalo to zrobienia na bazie presty jednego widoku, jednej tablicy i jednego triggera.

Do tego w reference1 mam numer zamowienia.
Numer zamowienia przychodzi w naglowku maila potwierdzajacego odbior przez klienta.
Zostal mi do zrobienia tylko automat ktory zmieni na podstawie tego maila status zamowienia na dostarczone.

MF

*

Offline yacenty

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 77
  • 0
Odp: autom. generowanie etykiet i wprowadzanie danych do firmy kuri OPEK lub UPS,jak?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:50:48 pm »
podzieliłbyś się takim modułem?
oczywiście może być też odpłatnie

*

Offline qsmier

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: autom. generowanie etykiet i wprowadzanie danych do firmy kuri OPEK lub UPS,jak?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2011, 09:29:11 am »
podczepiam się do prośby @yacenty. mi też by się przydał taki moduł, jest w wersji 1.4.X moduł upscarrier tylko nie mogę go podczepić/zainstalować do wersji 1.3.6.

*

Offline ridle

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: autom. generowanie etykiet i wprowadzanie danych do firmy kuri OPEK lub UPS,jak?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2011, 11:32:18 pm »
Witam

Ostatnio znalazłem moduł integracji z UPS przez API z tym ze nie wiem czy działa w naszym wieczystym kraju. Wersja angielska jak ktoś ma ochotę może przetłumaczyć. Wersja działa na 1.3.x